טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עולם קשוח: מירוץ האומות חוזר לבריטניה


   28-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי 11 שנים, האירוע הענק יחזור למסלול במטרלי באזין עם 71 רוכבים מ-39 מדינות. ארה"ב, צרפת, בריטניה או הולנד. מי תיקח את כל הקופה?

האירוע המוטורי הגדול ביותר של שנת 2017 - מירוץ האומות, ייערך במסלול המדהים וההיסטורי של מטרלי באזין בריטניה. 71 הרוכבים ייצגו 39 מדינות, החל בברזיל, תאילנד ואיראן. המסלול ידוע כאחד הטובים בעולם, עם גבעות עשב טבעיות. המסלול השנה עודכן עם תוספות חדשות שיעשו מסלול ארוך יותר, ויתן חוויה נהדרת לעשרות אלפי הצופים שיגיעו לאירוע. בפעם הקודמת שמסלול האומות התאחר בבריטניה זה היה ב-2006, ואז קיבלנו מירוץ מצוין עם אווירה נהדרת.

בשנה שעברה המירוץ התאחר במג'ורה, איטליה, עם אלפי צופים נלהבים שהריעו לנבחרות שלהם בפטריוטיות. בשנה שעברה הייתה זו צרפת שניצחה את התחרות בנקודה אחת, אבל עם רוכבים חדשים ומבטיחים, אולי השנה נראה מחזיקה אחרת בתואר הנכסף.צילום: http://www.mxgp.com

צרפת תציג גם השנה נבחרת מבטיחה, בראשות פאולין, שמגיע אחרי עונה חזקה ב-MXGP שם סיים שלישי בטבלה הכללית. אליו יצטרף רומיין פברה, וגם כריסטוף שרלייר המבטיח. הולנד, שהפסידה את התואר בשנה שעברה בנקודה אחת, תיוצג על ידי ג'פרי הרלינגס וגלן קולדנהוף וגם בריאן ביגרס. הרלינגס נתן עונה בלתי נשכחת ב-MXGP השנה וסיים שני בסך הכל כולל סיום מדהים של העונה.

ארה"ב היא תמיד הימור בטוח שיכולה להיות זוכה פוטנציאלית. ב-2006 אז נערכה האליפות במטרלי באזין האמריקאים זכו בצורה מרשימה. השנה ייצגו אותם זאק אוסבורן ותומס קובינגטון.

בריטניה, הנבחרת הביתית תהנה מקהל תומךותיוצג על ידי טומי סירל, מקס אנסטי ודין וילסון.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:16-24.