טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האימפריה הצרפתית


   02-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכבים של הטריקולור נתנו הופעה מחשמלת במירוץ האומות שנערך במסלול הנפלא במטרלי באזין וזכו בפעם הרביעי ברציפות. הולנד שנייה ובריטניה שלישית

מירוץ האומות של ה-MXGP היה אחד הטובים והמשובחים בהיסטוריה של המירוץ. המסלול עם הדשא הירוק במטרלי באזין הנפלא היה מלא לחלוטין עם אלפי צופים נלהבים שקפצו, התלהבו ועודדו את הרוכבים הטובים בעולם.

ביחד עם הפטריוטיות של הרוכבים והקהל, שעשה הכל כדי להניע את אלילי המוטוקרוס שלו קיבלנו ארוע יוצא מהכלל, שבסיומו נבחרת צרפת, עם פאולין, כריסטוף שרלייר ורומיין פברה, הצליחו להתגבר על התחרות הקשה במירוץ בן ארבעת הימים וזכו בתואר הנכסף.

הולנד, יחד עם הרלינגס, קולדנהוף ובוגרס עשו להם חיים קשים וסיימו שניים בשנה השנייה ברציפות. המקום האחרון על הפודיום הלך, בפעם הראשונה זה עשרים שנה, לבריטניה המארחת עם מקס אנסטי, ודין וילסון.

צרפת זכתה לראשונה במירוץ האומות ב-2001 בבלגיה, ולא הצליחה לשחזר את הזכייה עד 2014 בניצחון מרשים בלטביה. מאז הצרפתים פשוט לא עוצרים. פאולין אמר במסיבת העיתונאים לאחר המירוץ: "מוטוקרוס הוא ספורט בודד, ולכן מירוץ האומות הוא משהו שצריך להתרגל אליו. הזכייה הזאת אומרת הרבה בשבילי, והיא אומרת הרבה גם לכל האוהדים והצרפתים בכלל".

צרפת שוב עושה את זה. צילום: http://www.mxgp.com

ג'פרי הרלינגס מהולנד אמר: "עשיתי עבודה טובה, אבל אני גאה מאוד בכל חברי לקבוצה ובארגון של האירוע הזה. זה קצת מאכזב כי היינו מצוינים אבל לא ניצחנו כמו שרציתי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:20-24.