טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון מתקרב לתואר


   13-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הגרנד פרי היפני סיפק מירוץ צמוד מאוד בסיומו המילטון גבר על מקס ורסטפן עם ניצחון שמיני העונה. פטל פרש מהמירוץ וחלום האליפות שלו מתרחק

לואיס המילטון עשה צעד נוסף לקראת תואר השנה בפורמולה 1, עם ניצחון בגרנד פרי היפני, לאחר שגבר בתום קרב צמוד על מקס ורסטפן. חלום האליפות של סבסטיאן פטל ספג מכה קשה.

זה היה הניצחון ה-61 בקריירה של המילטון והשמיני העונה. הוא זכה כבר ביתרון המוקדם, בעוד פטל שבמקום השני החל להתדרדר במהירות. סימנים לבעיות אצל הרוכב הגרמני התגלו כאשר המכונאים של פרארי נראו עמלים לפתור בעיה מכנית בפלאגים ברכבו.

ורסטפן, שעקף את חברו לקבוצת רד בול דניאל ריקרדו, עף עוד בהתחלה את פטל, לפני שרוכב פרארי צנח שלושה מקומות נוספים. המילטון בשלב זה עוד הוביל ביתרון קטן של 1.3 שניות על ורסטפן, ואף הגדיל את הפער ליותר מ-4 שניות לאחר חמש הקפות.

בסופו של מירוץ מרתק המילטון ניצח ב1.2 שניות את ורסטפן. ריקרדו השלים את תמונת הפודיום במקום השלישי עם 9.6 שניות אחרי המילטון ופחות משנייה לפני בואטאס שסיים רביעי וקבע רצף של הקפות מהירות. ריקונן, היחיד מפרארי ששרד סיים חמישי. אבל הסיפור הגדול הוא פטל שפרש מהמירוץ כאמור בגלל בעיות טכניות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:22-24.