טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: פאולר שובר שיא היסטורי


   13-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הלפני אחרון של התחרות הגיע לאוהיו והסתיים בניצחון ה-11 העונה של ווקר פאולר המדהים, ששבר בכך את שיא הניצחונות לעונה, ועוד אצלו בבית

הסבב הלפני אחרון של ה-GNCC נסע לסנט קליירסוויל, אוהיו, בסוף השבוע ונערך בפולאריס אייס פארק. היום התחיל עם שמיים מעוננים, אך מהר מאוד התחמם עם עוד יום גדול של מירוץ שבו לקח ווקר פאולר את הניצחון ה-11 שלו העונה, ועל הדרך שבר את שיא הניצחונות לעונה אחת.

את ההולשוט לאחר שהדגל הירוק הונף בסיבוב הראשון לקח דווקא מרטי כריסטופרסון קפץ מעל קו ההתחלה, כשהוא מלווה בפאולר שעקף אותו כאשר הם נכנסו ליער. לשניים הצטרף גם ג'רוד מקלור שיצר משולש מעניין בצמרת. גם ברייסן ניל הגיע לחמישייה הראשונה, כאשר פאולר עשה סיבוב לא נכון על המסלול ליד הבורות.


"בהתחלה, מקלור ואני קצת מתחנו את זה אבל אז הוא עקף אותי", סיפר פאולר בסיום. "הייתי חייב לרכב ממש חזק כדי להגיע אליו. הוא רכב ממש טוב ואז הגענו לסוף הפרו רואו והוא נסע בכיוון הלא נכון מה שנתן לי אפשרות להוביל. משם פשוט השתדלתי לרכוב ממש טוב".

פאולר לקח את הניצחון ה-11 העונה במדינה הביתית שלו, והוא הראשון בהסיטוריה שעושה זאת. בוריץ' סיים מירוץ מרשים במקום השני, ניל חצה את הקו רק 19 שניות אחריו וסיים שלישי. מקלור רביעי ואדם מקגיל סיים את תמונת החמישייה הראשונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:38-24.