טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP: כל העיניים נשואות לגרמניה


   18-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות תיחתם במירוץ הסיום בגרמניה כשהכול עוד פתוח, כולל באנדורו 2 ובג'וניור. האם יתרון 40 הנקודות יספיק להולקומב לחגוג על חשבון לריו?

אליפות העולם האנדורו GP לשנת 2017 מגיעה לרגע השיא שלה עם אקורד הסיום שייערך בסוף השבוע הקרוב בגרמניה, כאשר הכל עוד פתוח לגמרי ורחוק מאוד מלהיסגר. האנדורו המסורתי ייחתם עם הרבה בוץ, על המשטח היערי של השטח. בראש הטבלה נמצא סטיב הולקומב, כאשר זה אומר שגם כל הלחץ עליו, וזה ממש לא הולך להיות פיקניק.

עם 40 נקודות יתרון על לואיס לריו שבמקום השני, יש לו איזה רשת ביטחון ליפול אליה. הדברים גם צמודים באנדורו 2 כאשר רק 13 נקודות מפרידות בין ג'וזף גרסיה וג'ימי מקני - רוכב שתמיד מספק את הסחורה על בוץ.

גם בג'וניור הקרב צמוד בין בין דיוויד סורקה שמוביל רק בארבע נקודות על בראד פרימן, כאשר הגיבורה הביתית מריה פרנק רוצה להדיח את ליה סנז ולזכות בתחרות הנשים.


בכל הרמות הקרב צמוד, וכל העיניים מופנות לגרמניה.


סטיב הולקומב היה דומיננטי באנדורו ספרינט בהוקסטון פארק, בריטניה, ויכול היה לחזור משם עם הכתר. אבל בעיה בגלגל שלו, יחד עם במקום השלישי שהשיג לואיס לריו, קבעה אחרת.

בכל זאת הוא מגיע לגרמניה עם יתרון נוח של 40 נקודות על הצרפתי, ואם לא יהיו בעיות מכניות או פיזיות בלתי צפויות, הוא צפוי לחגוג אליפות כבר ביום הראשון של המירוץ. אבל תסמכו על לריו שיעשה הכל, אבל הכל, כדי למנוע את חגיגות האליפות הללו.

צילום: http://www.enduro21.com

נתן ווטסון, בפורמה מצוינת בסיום העונה הזאת, ייאבק על מקום על הפודיום עם רוכב שרקו מתיו פיליפס. כשהוא בהיי מאז יולי, כריסטוף שרלייר עשה היסטוריה כרוכב הראשון שזכה גם ב-ISDE וגם ב-MXoN באותה שנה. האם בגרמניה ישיג את הניצחון הראשון שלו באנדורו בזירה הבינלאומית?תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:49-24.