טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מכוונים למקום הראשון: יוצאים לראלי באחה טורקיה


   25-10-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נבחרת פוינטר IGO עם צמד נהגי המירוץ רז והלל יוצאת לראלי באחה טרויה טורקיה שהוא חלק מליגת הבאחה של מזרח אירופה, כולל ביוון, טורקיה ורומניה

בחרת פוינטר IGO עם צמד נהגי המירוץ רז והלל יוצאת לראלי באחה טרויה טורקיה אשר הינו חלק מליגת הבאחה של מזרח אירופה, הכוללת מירוצים ברומניה, יוון, בולגריה וטורקיה.

באחה טרויה טורקיה הינו הסבב הרביעי והאחרון בליגה המזרח אירופאית של מרוצי ראלי רייד ובאחה לשנת 2017. מרכז המרוץ יהיה בעיר Canakkale הנמצאת כ 400 ק"מ דרומית לאיסטנבול, ממנה ייצאו המתחרים בכל יום למסלול אחר במתכונת של מירוץ כוכב. הבאחה יימשך 4 ימים כאשר ביום הראשון יתקיים הפרולוג כדי לקבוע את סדר הזינוק לשלושת ימי המרוץ שייערכו ב 27-29.10. תוואי המסלול שאורכו כ- 800 ק"מ יהיה על שבילי קרקע קשה ויתפתל ביערות ההרריים המקיפים את העיר.

צילום: אבירם פריג'

בזכות ההצלחה בשני הסבבים הראשונים – מקום ראשון כללי בבאחה רומניה ומקום שלישי כללי בראלי יוון, (עקב תיבת הילוכים שבורה לא נטל צוות פוינטר I-GO חלק בסבב השלישי - באחה בולגריה), ניקוד הליגה של הצוות, מאפשר להם עדיין להתמודד על המקום הראשון הכללי בליגה וכמובן גם על המקום הראשון בקטגוריית T1 לה הם שייכים.

בבאחה טרויה טורקיה צפויים להשתתף כ- 40 צוותים המגיעים מאיטליה, יוון, בולגריה, רומניה, אז'רביג'אן, קפריסין הטורקית וכמובן מטורקיה עצמה.
הצהובה עברה על ידי הלל בחודשים האחרונים הכנה יסודית למרוץ. זו כללה החלפה של רכיבים רבים ביניהם תיבת ההילוכים, מגדש הטורבו, תפוחי הגה, תיבת ההגה, מצמד, מאווררי הרדיאטור, רפידות וצלחות בילום, מסננים, שמנים, נוזלים ועוד. בולמי ה- FOX עברו חידוש אצל היבואן - אאוטבק טכנולוגיות וסטים חדשים של צמיגי המרוץ של TOYO מסדרת OPEN COUNTRY הותקנו על הגלגלים. הצמיגים הוכיחו את עמידותם, איכותם והתאמתם למירוצי הראלי בהם משתתפים רז והלל לאורך שנים.

על הרכב: דובר ברכב השייך לקטגוריית T1.2 (רכבי אב טיפוס מבניה עצמית בעל מנוע דיזל), בעל שלדת צינורות עליה הורכבו מכלולים מכניים של מיצובישי פג'רו. לרכב מנוע טורבו של BMW בנפח של 3,000 סמ"ק, 6 צילנדרים ו- 250 כ"ס עם מחשב בעל תוכנת מרוצים מיוחדת. צריכת הדלק תעמוד על כ-3.5 ק"מ לליטר בזמן המירוץ. משקל עצמי 1,980 ק"ג, צמיגי Toyo חדשים מדגם OPEN COUNTRY M/T, מערכת הרמה עצמית הידראולית מובנית, מידות הרכב: אורך 4.2 מטר, גובה 2 מטר, רוחב 2 מטר.

בולמי פוקס אשר הותקנו ברכב בסוף עונת 2014 עברו שיפוץ וכיול על ידי חברת אאוטבק יבואנית ונציגת בולמי FOX בישראל.

אילן גולדשטיין, מנכ"ל פוינטר ישראל מציין כי "ספורט מוטורי, הוא גשר המקרב בין תרבויות. רז והילל מוכיחים לנו שוב ושוב כי הם ספורטאים אמיתיים עם רוח לחימה ונחישות לנצח גם כשהסיכויים לא תמיד נוטים לטובתם. ניצחון ופודיום על אדמת טורקיה יוכיחו כי הכל אפשרי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:33-24.