טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"הזכייה באליפות לא מרגישה לי אמיתית"


   31-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לואיס המילטון מתחיל להפנים את הזכייה הרביעית שלו בפורמולה 1, לאחר קרב משוגע במקסיקו בו סיים רק תשיעי. "זו הייתה דרך נוראית, אם להיות אמיתי"

לואיס המילטון הודה כי הוא מנסה עדיין להפנים את גדול ההישג שלו, לאחר שהשיג את האליפות הרביעית שלו בפורמולה 1 אחרי קרב במקסיקו. לאחר שהתחיל במקום השלישי, נהג מרצדס כבר הוספד לאחר התנגשות עם היריב האימתני פטל, אבל הצליח לפלס את דרכו למקום התשיעי, ויחד עם המקום הרביעי בלבד של פטל, הספיק לו לקחת את התואר המיוחל.

"בכנות, זה לא מרגיש אמיתי", אמר המילטון. "זו הייתה דרך נוראית להשיג את התואר, אבל מה אני יכול לעשות?". הוא הוסיף: "היום היה בלתי רגיל, להיות במקום ה-40 מאחור היה כמו להיות באזור הדמדומים, אבל אתה חייב לחשוב קדימה על העתיד. לא היה לי מושג מה קורה עם האליפות, למען האמת, רק חשבתי על להתקדם הלאה ולהפוך להיות מעורב במירוץ. זה המסלול הכי גרוע, אז לנסות לעקוף אנשים היה אסון".

"הזכייה באליפות הייתה הישג ענק, ואני כל כך אסיר תודה".


ראש צוות מרצדס, טוטו וולף, הודה כי הדרמה המוקדמת של המילטון הותירה בתחילה את הקבוצה במצב של הלם. "נדמה לי שאנחנו דאגנו אחרי ההתחלה, אחרי ההתרסקות, "הסביר. "בשביל לואיס, במכונית, אתה לא יודע מה קורה - אם סבסטיאן עדיין במירוץ? הוא יכול לצבור נקודות?".

עם אליפות העולם הרביעית שלו, המילטון הופך לנהג הבריטי המצליח ביותר בהיסטוריה במונחים של הצלחה באליפות. הוא גם מצטרף קבוצה מובחרת של חמישה נהגים - כולל חואן מנואל פאנגיו, אלן פרוסט, מייקל שומאכר וסבסטיאן פטל - שזכו בארבע או יותר תארים.

"רק לפני כמה ימים נזכרתי שגדלתי בסטיבנייג', וצפיתי בטלוויזיה ויום אחד חלמתי על שהייתי ב- F1. הנה אנחנו, 25 שנים מאוחר יותר או מה שזה לא יהיה ואני אלוף העולם ארבע פעמים. תודה גדולה, גדולה לכל המעריצים. תודה על התמיכה המתמשכת שלהם".


תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:28-24.