טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השוודי יתפוצץ ב-2018?


   08-11-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

2017 הייתה השנה שבה אוליבר אריקסון עשה את קפיצת המדרגה, למרות שלא תמיד ידע לסיים את המירוצים כמו שצריך. זה רק יגביר לו את הרעב

הטוב: אריקסון לא עלה על הפודיום בארוע המרכזי של 2017 אבל הוא כן הצליח להשיג ארבע פעמים את הטופ 5, כולל מקום רביעי באינדיאנפוליס. הוא גם ניצח ב-38 הקפות לאורך העונה, יותר מכל חברי הקבוצה שלו או כל רוקי אחר, ורק תשעה פחות מסטיב ארפין שסיים שלישי באליפות.

הרע: אריקסון היה עקבי לאורך כל העונה, אבל לשוודי היו גם בעיות עם הפינישים, ושני הסיבובים האחרונים של העונה היו גם, לרוע מזלו, הגרועים ביותר שלו. הוא סיים תשיעי גם בסיאטל וגם בלוס אנג'לס. הוא סיים שלישי פעם אחת בלבד וסיים רביעי בשני חצאי גמר, ובשניהם סיים אחרון בגמר. זה מאכזב לסיים עונה ככה עם כל הציפיות שהיו בהתחלה, אבל זה רק עושה את השוודי רעב יותר ל-2018.

במילים שלו: "השנה הייתה די טובה, למדנו הרבה והיו כמה סיומות לא רעות בכלל. בין שני חבריי לקבוצה וביני זה די איפה שחשבנו שנהיה בשלב הזה. זה הכל לבנות מהירות בכל פעם שאתה יוצא לשם, ומנסה למצוא אחיזה".

2018
: יכולתו של אריקסון לשמור על המכונית שלו - הוא לא הפסיד מירוץ כל העונה - הוכיחו שהוא מסוגל להיות קשוח בסופרקר. הוא אמור להתפוצץ בשנה הקרובה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:17-24.