טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתחילה המכירה של הימאהה WR החדש בישראל


   21-11-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-WR250F הוא אופנוע חזק ומאוזן, שמציע היגוי מדויק בשילוב יציבות. ה-WR450F - מחשב ניהול המנוע החדש עבר אופטימזיציה. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל גאה להודיע על פתיחת המכירה המוקדמת לדגמי - ה-WR250F וה-WR450F החדשים ל-2018, שצפויים להגיע כבר בינואר הקרוב. יכולותיו של ה-WR החדש כבר הוכחו בעולם המרוצים התובעני, עם ניצחון של ה-WR450F במרוץ ה-SIX DAYS היוקרתי השנה.

דגמי ה-WR 2018

ה-WR250F החדש הוא אופנוע אנדורו חזק ומאוזן, שמציע היגוי מדויק בשילוב יציבות גבוהה ויכולת יוצאת דופן גם בשטח טכני וגם בקטעים מהירים.

ה-WR250F מתגאה בכמה מאפיינים חדשים: השלדה לקוחה הישר מהדור האחרון של ה- YZ250, ומציעה התנהגות קלילה וקשיחה. יחידת הכוח המהפכנית עם ארבעה שסתומי טיטניום ועיצוב ראש צילינדר חדש תוכננו כדי להתאים לסעפת יניקה קטנה יותר שמסייעת בהעברת הכוח. הדגם החדש מצויד גם בבוכנה חדשה וקלת משקל להפחתת החיכוך והגברת הקשיחות. בנוסף, גל ארכובה חדש מייצר העברת כוח חלקה יותר. לבסוף, מנוף המצמד החדש, מתוכנן לעבודה מדויקת וקלה, וכדי להוריד עוד יותר במשקל הוסרה רגלית ההתנעה.

ה-WR450F מתחדש גם הוא ל-2018. מבחינת יחידת ההנעה, מחשב ניהול המנוע החדש עבר אופטימזיציה
לתזמון ההצתה, וכמו כן נוספו הגדרות השהייה משופרות שמגבירות את מאפייני ההתנהגות וההיגוי. המשקל של הדגם החדש של ה-WR450F הופחת לאחר שגם בדגם זה הוסרה רגלית ההתנעה. מלבד השיפורים הטכניים, ה-WR450F החדש מציג סכימות גרפיקה חדשות, עם ג'נטים כחולים וכיסויי צד חדשים.

צילום: יחצ

WR250F – סיכום מאפיינים חדשים

· ראש צילינדר מתוכנן מחדש
· בוכנה קלת משקל עם ציפוי קרבון דמוי יהלום
· סעפת יניקה קטנה במיוחד
· מחשב ניהול מנוע חדש
· שלדת אלומיניום הלקוחה מה-YZ250F
· גרפיקות חדשות וג'נטים כחולים

WR450F – סיכום מאפיינים חדשים

· מחשב ניהול מנוע חדש
· מערכת תזמון מעודכנת
· כיסויי צד נוספים
· גרפיקות חדשות וג'נטים כחולים

מחיר WR250F: 59,985 ₪

מחיר WR450F: 62,985 ₪


מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:36-24.