טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי דקאר 2018: רק האמיצים ביותר


   01-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ינואר כבר מתקרב, ואיתו התחרות הכי מרגשת שיש, שתערך בעוד פחות מחודשיים בדרום אמריקה. האם פז'ו ופטרהנזל שב יפציצו? ומי יכול להפתיע?

ראלי דקאר 2018 האימתני ישאג לחיים בינואר הקרוב, ורק הרוכבים חסרי הפחד והאמיצים ביותר נרשמו לאתגר. ביניהם נמצאים גם צוות הכנפיים של רד בול. בכל ארבעת הקטגוריות יש שילוב של אלופי עבר ורוקיס שמתכוונים לדחוף עצמם אל קצה גבול היכולת בדרום אמריקה.

מכוניות

פג'ו תציג בדקאר את נבחרת החלומות שלה, בראשם סטפן פטרהנזל, שכבר זכה 13 פעמים בדקאר, קרלוס סיינץ, שזכה כבר פעם אחת, סיריל דספרס, וסבסטיאן לוב (זכה תשע פעמים ב-WRC).

מאז שחזרה לדקר ב-2015, לאחר היעדרות של 25 שנה, פז'ו לא מפסיקה להפציץ. פטרהנזל כבר סיפק ניצחונות גב אל גב בשתי התחרויות האחרונות.

בין הנהגים המעוניינים לשבור את הדומיננטיות של פז'ן בקטגוריית הרכב הם רוכבי טויוטיה נאסר אל עטיה, שזכה כבר פעמיים בדקאר, וג'יניאל דה ויליירס, שזכה פעם אחת. הם עובדים קשה כל השנה כדי לבדוק את הטויוטה בתנאים קיצוניים במאמץ להפציץ בדרום אמריקה.

עוד משתתפים בולטים יגיעו מכיוון מיני, קובה פרייזונסקי, שעבר למכוניות מאופנועים בשנים האחרונות, וברייס מנזיס הרוקי שהגיע מהבאחה האמריקאי.

אופנועים

התקוות של KTM רד בול גדולות גם הפעם, לאחר 17 !! ניצחונות ברציפות בדקאר ועם כלים שעוצבו מחדש במיוחד לתחרות. הרוכבים, ביניהם טובי פרייס וסם סנדרלנד כבר יודעים היטב מה צריך לעשות כדי לזכות בדקאר, ואילו מתיאס ווקנר ואנטואן מחפשים את הפריצה הגדולה שלה, ולא תהיה להם בעולם הזדמנות טובה יותר לעשות אותה ובענק.

משאיות וטקטורונים

קבוצת קמאז מאסטר מרוסיה תגיע לדרום אמריקה עם מטרה ברורה - ניצחון. הארמדיה הכחולה תורכב מאדוארד ניקולייב (שזכה בדקאר פעמיים), ארת מרדייב (זכה פעם אחת), דימיטרי סטוניקוב ואנטון שחבלוב שישלחו ארבעה משאיות לקרב ב-2018.


ואז יש את איגנסיו קסלה, שהולך על זכייה שנייה בדקאר בקטגוריה המרובעת לאחר השליטה המוחלטת שלו ב-2014. הצ'יליאני סיים שני במירוץ המרובע ב-2017 ועכשיו הוא יעשה הכל להגיע צעד אחד רחוק יותר בפרו, בוליביה וארגנטינה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:53-24.