טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו: הנה זה מגיע


   08-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קולטון האקר יחל בקרקוב, פולין את המסע להגנה על תואר האליפות שלו, וזה הולך להיות קשה, קשה מאוד. הנה מי שיעמוד בדרכו לתואר הנכסף

קולטון האקר יחל מחר בקרקוב, פולין את ההגנה על התואר שלו כאלוף הסופר אנדורו. אבל שפע הכישרונות שיתחרו לצדו מבטיחים טורניר מרתק וצמוד מאוד. השנה הזאת, רשימת המועמדים לתואר ארוכה מאוד, ויש חמישה שבולטים במיוחד.

כמובן שהאלוף המכהן קולטון האקר הוא הפייבוריט הגדול גם השנה לשמור על התואר, אבל הוא יצטרך להיות במיטבו כדי לזכות באליפות שלישית בחמש שנים, כי התחרות גדולה מאי פעם.

אלפרדו גומז, חבר חדש בצוות הוסקוורנה של קליפורניה, שטעם סוף סוף את טעם הניצחון בעונה שעברה, יקווה לגשר על הפער שהפריד בינו ובין התואר בשנה שעברה.


גם ג'וני ווקר עבד קשה מאוד בפגרה כדי להחזיר לעצמו את הכתר שחמק ממנו במשך כל כך הרבה שנים. אבל היריבים המסוכנים ביותר של האקר יהיו כנראה קודי ווב וטדי בלזוסיאק, האמריקאי זכה רק לאחרונה באנדורוקרוס השלישי שלו, אחרי התכתשויות רבות עם האקר.

בצד השני של הקבוצה הכתומה, בלזוסיאק חוזר לפעולה לאחר ההכרזה על פרישה לפני כשנה, בסיומו של ערב חלומי בטאורון ארנה. אין ספק שרוכב KTM חזר כדי לנצח.

צילום: .enduro21.com

מאחורי קבוצה זו, יש הרבה כישרונות מבטיחים כמו מנואל לטנביצ'לר, בנג'מין הררה, בילי בולט, בלייק גוטזיט, שמייצגים את הגל החדש של מתמודדי הסופר אנדורו.

פולין גם תסמן את חזרתם של רוכבי אנדורוGP רבים כגון אלכס סלוני, דני מקני וויקטור כריסטובל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:02-24.