טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חוויה בחנוכה: יום רכיבה משפחתי


   13-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אירוע HUSKY FAMILY - הפנינג ילדים והורים, שיתקיים ב-17/12 במסלול וינגייט, יכלול הדרכה בסיסית ורכיבה משותפת. סופגניות עלינו. ידיעה פרסומית

חנוכה מתקרב, כשלצדו גם המפגש המשפחתי והחוויה המשותפת של הדלקת חנוכיות ואכילת סופגניות. לרגל החג המתקרב יוצאת עופר אבניר, יבואנית מותג הוסקוורנה בישראל, בפעילות ייחודית שמטרתה להעצים את החוויה המשפחתית המשותפת באמצעות רכיבה. תכירו את אירוע HUSKY FAMILY - הפנינג ילדים והורים, שיתקיים בתאריך ה- 17/12 (חופש חנוכה) במסלול וינגייט, בין השעות 09:30-15:00.

במסגרת האירוע ייהנו ההורים והילדים מיום חוויתי שיכלול הדרכת רכיבה בסיסית לילדים, רכיבה משותפת הורים וילדים (להורים המעוניינים בכך) הדרכה טכנית קצרה על הכלים, ובעיקר בילוי משותף של ההורים והילדים עם צוות הוסקוורנה, מבלי לשכוח את סופגניות החג. ההשתתפות מותנית בהרשמה בעלות סמלית של 100 ₪ עבור כל ילד משתתף, בלינק הבא: https://order.ticks.co.il/#he?eg=7xQKBgbJRt&aff=PM7TE.

האירוע מיועד עבור רוכבי הוסקוורנה בלבד ופתוח לכל מי שרכש את אחד מדגמי הילדים של הוסקוורנה:TC50 MINI, TC 50, TC 65, TC 85, TC 125 . מותג הסקוורנה מוכר בשנים האחרונות בישראל את אופנועי הילדים של הוסקוורנה. אופנועים אלו נבנו מיסוד במטרה לספק לדור הצעיר את הדרך הנכונה ללמוד אופנוענות ורכיבת שטח, בזכות שלדה מותאמת לגובה ומשקל כמו גם שאר ההתאמות הנדרשות, מבלי לוותר על ה- D.N.A המקצועי של המותג השבדי אוסטרי.

צילום: יצרן

Husqvarna – דגמי הילדים
הדור החדש של TC 85 מעלה את הרף בקטגוריית ה-85 סמ"ק התחרותית וכולל הרבה מהטכנולוגיה המשמשת את אופנועי המוטוקרוס הגדולים והמצליחים של הוסקוורנה. ה-TC 85 מאובזר בשלדה חדשה לחלוטין ומתלי WP מהשורה הראשונה, הרוכב הצעיר שייהנה מאופנוע זה יוכל להתמקד בביצועים בביטחון מלא. עם מנוע חדש המאפשר אספקת כוח רחבה ונשלטת יותר, TC 85 החדש מציע ביצועים ועמידות ברמה הגבוהה ביותר עבור הכוכבים של מחר.
גם דגמי ה- Husqvarna TC-65 ו- Husqvarna TC-50 מציעים בדומה חווית הסקוורנה עבור ילדים המעוניינים לתרגל בדיוק כמו הבוגרים רכיבת שטח. לאופנועים מפרט טכני עשיר עם מנועי שתי פעימות מקוררי נוזל, בולמי אויר חדשניים מדגם WP AER 35, מצמד הידראולי 6 הילוכים בדגם Husqvarna TC-65 ותמסורת אוטומטית בדגם ה- Husqvarna TC-50, שעון שעות מנוע, פלסטיקה איכותית וסט מדבקות. דגמים אלו מאובזרים ברמה תחרותית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:54-24.