טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לראשונה בישראל: יבואנית פיג'ו תייבא מכוניות מירוץ מקצועיות


   20-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קבוצת לובינסקי תקיים ליגת מירוצים מקצועית והדרכות נהיגה בשיתוף עם בית הספר לנהיגת מירוצים 'פרודרייב' וההתאחדות הישראלית למכוניות וקארטינג

קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן DS ו-MG בישראל, תייבא באופן סדרתי מכוניות מירוץ לשימושי ספורט מוטורי בישראל ובכך תהיה לפורצת הדרך בתחום זה בישראל. מכוניות המירוץ הראשונות שיגיעו לישראל הן מסדרת ה-208 RACING CUP הרשמיות של פיג'ו אשר נבנו בסדנת הספורט המוטורי של היצרן בצרפת.

מכוניות אלה שנשענות על שלדת ומרכב ה-208 הפופולארית בישראל, מצוידות בכל אבזור הבטיחות המתקדם והמקובל במירוצי מכוניות כמו כלוב בטיחות, מערכות כיבוי, מתלים מתוחכמים, בלמים חזקים במיוחד. מכוניות אלה משמשות את פיג'ו במגוון מירוצי ליגות CUP באירופה.

בישראל, קבוצת לובינסקי בשיתוף עם ההתאחדות הישראלית למכוניות וקארטינג ובית הספר לנהיגת מירוצים 'פרודרייב' של ראם סמואל תפעיל ליגת מירוצים מקצועית פעילה שתקיים עשרות מירוצים בשנה במסלולים הקיימים והחדשים שעתידים להיבנות בישראל. ליגה זו למעשה תאפשר לנהגים שחלמו לעסוק באופן מקצועי בענף הספורט המוטורי לקחת חלק במירוצים סדירים ורשמיים, בהן כל המכוניות זהות לחלוטין. בנוסף לפעילות המירוצים, בית הספר לנהיגת מירוצים של ראם סמואל וקבוצת לובינסקי, יקיימו פעילות חווייתית ללקוחות, אורחים וקידומי מכירות לכל אורך השנה ובהדרכה צמודה ומקצועית. מכוניות המירוץ פיג'ו 208 RACING CUP יגיעו לישראל בתחילת שנת 2018 ומיד יחלו לפעול ולפרוץ את הדרך בספורט המוטורי הישראלי.


צילום: יחצ

מותג הרכב הצרפתי פיג'ו אשר חגג לאחרונה יותר ממאה שנות קיום, הוא אחד הפעילים והמובילים באירופה ובעולם כולו בפעילות בספורט המוטורי על ענפיו השונים לאורך עשרות שנים. רק בשנה החולפת ניצחו מכוניות פיג'ו את מירוץ הדקאר, עם הובלה בשני המקומות הראשונים וכן ניצחו את ראלי דרך המשי עם 3008 DKR. ההיסטוריה של המותג שזורה באלפי ניצחונות תחת ידיהם של כמה מנהגי המירוצים המפורסמים בעולם, בהם גם סטפן פטרהאנסל, קארלוס סיינז וסבסטיאן לואב - נהג הראלי המוביל בכל הזמנים עם 9 אליפויות ב-WRC.

במהלך זה, של ייבוא סדיר של מכוניות מירוץ לישראל וקיום ליגות מירוצים והדרכות נהיגת מירוצים, קבוצת לובינסקי תהיה לפורצת דרך בכל הקשור לחיבור בין הפעילות השיווקית בישראל לפעילות ספורט מוטורית, בדיוק כפי שעושה היצרן בעולם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:21-24.