טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מכירות אופנועים: 2017 שברה את שיאי המכירות


   26-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור מסכמת שנה עם המשך הצמיחה בדו גלגלי. סאן יאנג שומר על מובילות, ימאהה מזנקת למקום השני במסירות ועוקפת את קימקו. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית הדו-גלגלי הגדולה בישראל מסכמת את 2017 שהייתה שנה נהדרת לכלל שוק הדו-גלגלי בישראל ולמותגי החברה: סאן יאנג, ימאהה וקאוואסאקי. מגמת הצמיחה של שוק הדו-גלגלי המשיכה גם השנה כאשר שנה ברביעית ברציפות נשברו שיאי המכירות.

ניתן לזהות שהשנה הייתה שנת מפנה ביחס השלטונות לנושא הדו"ג ישראל, עם החלטות אופרטיביות שתרמו לרוח הגבית כמו: אישור נסיעה בנתיבי תחבורה ציבורית, מהלך הפחתת המסוי לדגמי 125, הכרה במערכות בטיחות כמסייעות להפחתת תאונות, אישור מתקוצב למחקר מקיף על חשיבותו ותרומתו של הרכב הדו"ג בישראל ועוד. כאמור מדובר בשנת שיא של השוק כשלראשונה נחצה קו ה-18,000 משנת 2008 ובהבדל משמעותי בתמהיל – במקום קטנועי 125 שהיו 53% מהשוק, מעבר לאופנועים וקטנועים מדרגה A1.

צילום: יחצ

הצמיחה הגדולה בשוק הורגשה היטב במטרו מוטור – 2017 הייתה שנת הצמיחה הגדולה ביותר במטרו בתולדותיה עם צמיחה כמעט בכל תחומי הפעילות העסקית של החברה: בתחום הדו גלגלי, שהגדיל השנה את נתח השוק, סאן יאנג שומר על מובילות, ימאהה מזנקת למקום השני בטבלת המסירות ועוקפת את קימקו שהייתה ב-15 השנים האחרונות מספר 2 ולראשונה מאז 1995 קוואסאקי חוצה את קו ה-1,000 במסירות אופנועים.

מטרו גם קלטה בחצי השני של השנה את מותג BETA והזניקה את היצרן לשלישייה הפותחת בתחום הספורט המוטורי. ככלל, 2017 הייתה קפיצת מדרגה בפעילות הספורט המוטורי בישראל שבמהלכה נפתחה ליגת מרוצים מסודרת. גם "מטרו 4" (שפועלת בתחומי הרכבים ה-4 גלגליים: טרקטור, משא קלנועיות, הטרקטורונים ורכבים החשמליים) שברה שיאים השנה עם המותגים החזקים בתחום. החברה גם פתחה בספטמבר 2017 את "מטרו השרון" בחדרה שהיה לסניף ה-10 שלה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:02-24.