טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP : חוזרים לארגנטינה


   31-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות תתחיל את דרכה ב-2018 במסלול האהוב כל כך על רוכבים ועל הצופים בפטגוניה, וזה זמן מצוין לבדוק איך מרגישים עם זה האלופים

כאשר נודע כי ארגנטינה תפתח את עונת ה-MXGP של 2018, הרוכבים והאוהדים היו נרגשים. ה-MXGP של פטגוניה, ארגנטינה, היה תמיד אחד מהשיאים של התחרות.

האלוף המכהן אנטוניו קאירולי אהב את המקום בביקורו הראשון פה ב-2016, עם האווירה הנהדרת שסיפק הקהל הרב ורגעי האקשן המהיר. "המסלול יפה", אמר קאירולי. "זה מאוד כיף לרכוב שם ויש כמה נקודות שאתה יכול לנסות ולהשתלט מבלי לקחת סיכונים גדולים. זהו מסלול בטוח ומרהיב. בשנה שעברה היה קשה מאוד פה כי הרוכבים היו צמודים מאוד אחד לשני".

אלוף ה-MXGP לשעבר טים גאדג'סר אהב מאוד את המסלול בארגנטינה בשנה שעברה וגם ניצח בו. "אני באמת נהנה מהמסלול הזה, הקהל כאן היה מדהים בשנה שעברה והיה נחמד לשמוע אותם מריעים לי. גם עשו כאן כמה שינויים מאז השנה שעברה אשר מאוד מתאימים לי".

ברור שכשרוכבי המוטוקרוס הכי טובים בעולם יגיעו ב-4 במרץ לפטגוניה, הם ינסו להשיג כמה שיותר נקודות, והעולם יצפה. יכול להיות שזה יהיה קאירולי, גאדג'סר או סימפסון. בסדרה קשה כמו ה-MXGP הכל אפשרי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:13-24.