טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"הזאב": האם קופר ווב ייקח את כל הקופה בסופרקרוס?


   02-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב של ימאהה כבר התרסק וחזר, ואז שוב התרסק וחזר. אבל הוא לא מוותר על כלום, והאליפות הפעם זאת ההזדמנות שלו להוכיח שהוא הכי מהיר

הפעם האחרונה שרוכב ימאהה זכה באליפות הסופרקרוס זה היה ב-2008 כאשר צ'אד ריד זכה בתואר השני שלו. עם זאת, הפעם יש בחברה תקוות גדולות עבור קופר ווב בצפון קרוליינה, שמגיע לאליפות הסופרקרוס ב-2018 כסוס השחור שיכול להפתיע את כולם.

עם 250SX קופר נכנס לעולם הקשוח והקשה של ה-450SX באליפות בשנה שעברה בניסיון לחתוך את שיני הרוקי שלו. ווב לא התחיל חזק כפי שאולי ציפו, אבל לפני הסיבוב באוקלנד הוא מצא את עצמו על הדוכן והחל לרכוב עם טונה של ביטחון עצמי. הוא ניצח במירוץ הבא בארלינגטון וכל העיניים אליו אם יזכה באירוע המרכזי. אבל קופר סבל מצמיג שטוח והסיכויים התעמעמו. למרבה הצער שבוע לאחר מכן הוא התרסק ונפצע במיניאפוליס.

ווב החמיץ כמה שבועות, ואז החל לעבוד שוב על דרכו בחזרה אל הדוכן. הוא היה אש בסיבוב בסיאטל, והיה במקום השני רוב המירוץ אבל שוב התרסק. ספורטאי אחר היה מתייאש אבל בוא כבר הוכיח שיש לו את מה שצריך כדי לחזור לדוכן.

חמוש במותג חדש של 2018 YZ450F, קופר מגיע ל-2018 עם תקוות גדולות לפודיום, ומי יודע אולי אפילו זכייה באליפות. כאלוף מוכח ב-250, ווב לא פוחד מאף אחד, והוא גם מאוד אגרסיבי. היריבות שלו עם מרווין מוסקין הולכת אחורה ל-2016 שם התחרו במוקדמות המוטוקרוס, כאשר ווב ניצח.

עם הסגנון של "לא לוקח שבויים" שלו ווב קיבל את הכינוי "הזאב". האם הוא יכול לקחת את כל הקופה ב-2018? זאת נגלה בעוד 10 ימים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:39-24.