טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הוא חוזר: סופרקרוס 2018 חוזרת עם מלחמת עולם


   03-01-2018, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות המרגשת מתחילה בשבת והעונה הכל פתוח, בטח עם הקאמבק של קן רוקזן שהתרסק, ועם מוסקין, טומאק. ומה צפוי ב-250? טל דשא פותח עונה

450

לאחר עונת סופרקרוס 2017 שנגמרה עם אליפות אחרונה לפני פרישה של ריאן דאנג'י העונה הכל פתוח כאשר גם קן רוקזן חוזר להתחרות לאחר ההתרסקות הנוראית בעונת הסופרקורס הקודמת שכמעט וגמרה לו את הקריירה.

עונת 2017 התחילה כאשר קן רוקזן אשר היה טרי בחברת הונדה, טרף את כל הקלפים בסבבים הראשונים ונרא היה שגם האלוף ריאן דאנג'י לא יוכל לעצור אותו אך רוקזן התרסק ושבר ידיים ונאלץ לפרוש ממה שהיתה נראית כמו עונת החלומות שלו. לאחר שרוקזן פרש נשארו ריאן דאנג'י ואילי טומאק לסגור את עניין האליפות ביניהם ולמעשה ריאן דאנג'י לא היה הכי מבריק או טוב אך הוא היה עקבי כהרגלו ולכן לקח את אליפות הסופרקרוס הרביעית שלו. אילי טומאק היה ממורמר עד מאוד, זו היתה ההזדמנות האמיתית היחידה שלו להביס את ריאן דאנג'י ובנוסף לכך הוא רכב הרבה יותר טוב מדאנג'י אך בסופו של יום בכדי לקחת אליפות צריך להיות שם לאורך כל הדרך גם כאשר קשה וטומאק לא התחיל את העונה כמו שצריך.

לגבי עונה זו אילי טומאק נראה כמי שיכול לקחת את האליפות אך אסור לשכוח שלפני הכל, קן רוקזן חוזר להתחרות וגם אם לא יהיה במיטבו עדיין הוא צפוי לתת בראש אך לא רק הוא יתמודד מול טומאק אלא גם מרווין מוסקין שהיה נראה בסוף עונת המוטוקרוס כרוכב שבשל להתמודד על האליפות, רוכב מעולה וצנוע מאין כמוהו. ישנם עוד רוכבים שיכולים להפתיע והראשון מביניהם הוא ג'ייסון אנדרסון שצפוי לתת בראש כהרגלו באליפות הסופרקרוס ואולי השנה אף יעלה מדרגה כמו גם רוכב ימאהה קופר ווב שזו היא שנתו השנייה באליפות ועם אופנוע חדש לגמרי יש סיכוי שנראה אותו מתמודד על נצחונות, פודיומים כבר יש לו כך שאין סיבה להאמין שהוא לא יקח איזה ניצחון או שניים.

שנו שם אחד שעשוי להתמודד על האליפות ולא דיברנו עליו והוא בלייק באגת אשר רוכב עבור קבוצת רוקי מאונטיין ק.ט.מ. באגת הוא רוכב מדהים, מהטובים שהאליפות ראתה אך הוא נוטה להפצע ואת עונת הסופרקרוס סיים עם שבר נוראי באגודל. עונת המוטוקרוס שלו הראתה גרף שיפור מטורף עם ניצחונות פודיומים ומה לא. קשה לדעת איך הוא יתפקד באליפות הסופרקרוס אך אסור להוציא אותו מקבוצת החוד.

ישנם הרבה שמות גדולים וכישרונות מטורפים באליפות העונה ודווקא השנה ישנה תחושה שתהיה מלחמת עולם על כתר האליפות שלא בטוח בכלל שילך לרוקזן, טומאק או מוסקין.

racerxonline.com

250

אליפות ה-25 מתחלקת למזרח ומערב, מכיוןן שאליפות המערב היא הראשונה בתור אז נתמקד בה. השנה ישנם כלכך הרבה רוכבים טובים ועם יכולת לקחת אליפות, ככה צריך. ישנם לא מעט שמות מוכרים וגדולים באליפות הזו העיקריים הם ג'ואי סבטג'י , ג'סטין היל, אלכס מרטין, כריסטיאן קרייג, ארון פלסינג'ר, שיין מקלרף , אדם סיניסירולו, מרטין דבלוס ועוד כמה רוכבים, כולם בעלי יכולת, כולם מסוגלים לנצח ובתקווה שריבוי הכשרונות על המסלול יתורגם לקרבות מרים ואליפות צפופה ומפתיעה.

אחד מהדברים היותר מעניינים באליפויות ה-250 זה חוסר העקביות שלרוב מאפיין את רוכביה וזאת בשל גילם הצעיר, התלהבותם והרצון להוכיח לכולם שהם הכי טובים. כמעט בכל עונה ישנו מצב בו זה שהתחיל את העונה עם נצחונות יפצע או יאבד מומנטום ממרוץ למרוץ ובסופו של דבר הקטגוריה הזו היא הכי פחות צפוייה ולעיתים אף הכי מעניינית, העונה כאמור אמורה להיות אף יותר טובה מבדרך כלל מה שאומר שאין ספק שמבחינתי כמעט כל יום ראשון יפתח עם מרוץ ה-250, אני אגב מהמר על אלכס מרטין, הגיע זמנו של האח הגדול במשפחה לתת בראש ולקחת גם איזו אליפות אחת ככה בשביל לסגור את המעגל במשפחת מרטין.

המרוץ הראשון של העונה יערך כרגיל באנהיים מספר אחד מתוך 3 ויתקיים ב-6.1. כלומר בשבת הקרובה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:43-24.