טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו: הקאמבק של טדי


   04-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות תגיע לנקודת הפתיחה שלה בפולין עם הרבה אקשן, וקאמבק של טדי בלזוסיאק. 6,000 צופים נלהבים יקבלו מנה גדולה של אדרנלין

פתיחת העונה המדהימה של הסופראנדורו בקרקוב נתנה לה רכיבה איכותיתי, הרבה אקשן וגם את הקאמבק של טדי בלזוסיאק, וכך חמישה ימים אחרי פתיחת השנה החדשה, העלית שבאליפויות הסופראנדורו בעולם יגיעו לקו ההתחלה ביום שבת, 6 בינואר בצ'שצן ארנה.

המארגנים של האליפות כבר מתורגלים ובעלי ניסיון, וזאת השנה הרביעית ברציפות שהם מארגנים אליפות סופראנדורו. עם הצלחה ענקית בסקסוניה הם כיום בים המארגנים העמוסים ביותר בתחום, והם בחרו בפולין לארח את פתיחת הסיבוב השני של אליפות 2018 באולם בעל 6,000 המקומות.

העיר המארחת רייסה ממוקמת במזרח גרמניה לשעבר, עם 34,000 תושבים, והיא גובלת בגדות נהר האלבה, 90 ק"מ מזרחית לליפציג ו-70 לדרדזן. רשימת המשתתפים באה מ-23 מדינות בשתי קטגוריות.טדי בלזוסיאק חזר לתחרות ועשה את שלו עם ניצחון מול קהל ביתי תומך באליפות. אלוף העולם שש פעמים יגיע לסקסוניה עם תואר המוביל והוא יצטרך לעבוד קשה כדי לשמור על זה.

אלוף האנדורוקרוס 2017 קודי ווב היה בכושר טוב לפני חודש בפולין שהוא מנצח שניים מתוך שלושה גמרים. רק ביצועים בינוניים שלו בגמר השני מנעו ממנו להתחיל את העונה עם הצלחת האדומה של המוביל. אין ספק שטדי יצטרך לעבוד קשה כדי למנוע מהקליפורני לקחת את ההובלה בקטגורייה היוקרתית.


רוכב KT, בילי בולט לקח את הניצחון הראשון שלו בסופראנדורו הראשון שלו. אלפרדו גומז יהיה רעב כרגיל לעוד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:59-24.