טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו 2018: ערב ממגנט


   08-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הקהל הביתי בריסיאה לא הפסיק לעודד בסיבוב השני של הסופראנדורו, וגם קיבל את הילד הביתי קווין גלאס שהפציץ בג'וניור. קודי ווב לקח את הניצחון בבוגרים

הסיבוב השני של עונת 2018 של הסופראנדורו היה הצלחה ענקית בריסיאה עם קהל מעודד וממוגנט, שהריע עבור הרוכב הגרמני שלהם בג'וניור קווין גלאס, ונתנו לו את כל הפוש כל הדרך עד לפודיום. ואכן גלאס, שכבר הוכיח את עצמו בהופעה נהדרת בפולין, הוכיח שהיכולת של תחילת העונה לא הייתה מטעה, והוא נתן עוד הופעה מצוינת מול הקהל הגרמני הביתי.

הוא היה מעל כל המתחרים שלו והפגין עליונות, לא רק בזה שניצח את כל שלושת הסיבובים המוקדמים, אלא גם סיים עם פער של יותר מעשרים נקודות על קייל פלאנגן ואיגניסיו פרננדד שנשאר להם רק להילחם על המקום השני. גלאס הצעיר ריגש כאשר הקדיש את הניצחון שלו לאביו שנפטר לאחרונה. קהל הביתי לא יכול היה להיות גאה יותר.

בקטגוריה היוקרתית יותר זה היה עוד לילה מרגש עם אווירת של מלחמה בין הרוכבים, שעשו המון טעיות ונפילות, כולל ערימה גדולה בתחילת המירוץ השני. זה היה קודי ווב אשר לקח את הניצחון הגדול הלילה, למרות שהיה מירוץ צמוד ואלוף העולם קולטון האקר נצמד לו לגב, וסבל מחוסר מזל לאחר שהתנגד בחברו לקבוצה בילי בולט, וסייים שלישי בסוף המירוץ.

אבל הוא נאלץ למסור את מקומו לטדי בלזוסיאק, שהרוויח מעונש של ה-FIM. הפולני הרוויח 20 נקודות בגלל עונש על קפיצה לא מותרת בהקפה הראשונה, לאחר מכן העונש הופחת לעשר נקודות.

לגבי אהוב הקהל הביתי, מנואל לטנביצ'לר, הוא סיים 7 כולל לאחר פתיחה מבטיחה.

תוצאות

1. קודי ווב 58 נק

2. קולטון האקר 45 נק

3. טדי בלזוסיאק 43 נק

4. בילי בולט 39 נק

5 גקוני ווקר 37 נק'

http://www.superenduro.orgתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:26-24.