טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2018: פטרהנזל נותן בראש


   12-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המוביל והאלוף המכהן המשיך להוכיח גם בשלה החמישי של התחרות הקשוחה בדרום אמריקה שיהיה קשה מאוד לעצור אותו השנה. לואב התרסק ופרש מהמירוץ

יום ארוך נוסף קידם את פני הרוכבים במהלך שלב 5 של הראלי דקאר 2018. עם מסע של 508 ק"מ, מתוכם 266 בתנאי דיונות חול סביב טאנקה, ביום האחרון של הראלי בפרו.

מכוניות


המוביל והאלוף המכהן,סטפן פטרהנזל, הביא את הפז'ו שלו לניצחון ראשון ב-2018. המקום השני הלך לנהג טויוטה ברנהרד טן ברינק, שסיים כמעט חמש דקות אחרי פטרהנזל. זוכה דקאר 2009, הדרום אפריקני גיניל דה וילרס סיים שלישי עם הטויוטה שלו, 12 דקות מאחור. קרלוס סיינץ סיים רביעי ונמצא במקום השני הכולל, אם כי 31 דקות מאחורי פטרהנזל.


הרוכב המתוסכל של השלב הוא סבסטיאן לואב. לאחר ריצה מבריקה לניצחון בשלב הקודם, הצרפתי התרסק לאחר שנסע וצלל לתוך הבוץ. משאית החילוץ שלפה את הפז'ו שלו מהחול הרופף, אבל נהג המשנה שלו דניאל אלנה נפצע בתקרית והשאיר את הצמד לא מסוגל להמשיך. "ברגע שהגעתי ל-30 קמ"ש נהג המשנה שלי צעק ומכאבים והבנתי שאנו לא יכולים להמשיך", סיפר לואב, שלאחר מכן הודיע על פרישה מדקאר 2018.


אופנועים

ג'ואן ברדה ניצח את השלב, השני שלו עד כה, בפער עצום. הספרדי השתלט על ההובלה הכללית כבר לאחר שלב 2, אבל שגיאת ניווט למחרת הורידה אותו למטה בדירוג. הרוכב הספרדי סיים יותר מעשר דקות לפני המתמודד הכי קרוב אליו, האוסטרי מתיאס וולקנר.

קווין בנאווידאס השלים את תמונת הפודיום והייתה גם ריצה מרשימה של אנטואן מאו, אבל זה ימאהה עם אדריאן ואן בוורן שממשיך להוביל את הטבלה הכוללת.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:24-24.