טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2018: האקשן עובר ל-2.5 ק"מ מעל פני הים


   15-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עוד יום ארוך של רכיבה הררית ומדברית, כאשר התחרות המטורפת עוברת מהמדבריות של פרו לגבהים המישוריים של בוליביה

עוד יום ארוך של רכיבה מדברית והררית בראלי דקאר 2018, בסיומו סטפן פטרהנזל שומר על ההובלה הכללית ברכבים בעוד קווין בנאווידס לוקח את המושב החם באופנועים.

הדקאר ראלי עוזב את המדבריות וההרים של פרו ועושה עקבותיו לגבהים החדשים של המישורים הגבוהים של בוליביה, שם האקשן מתרחש כ-2.5 מעל פני הים. לפני כן, הרוכבים זכו ליום מנוחה/

מכוניות

שלב 6

האלוף משנת 2010 קרלוס סיינז הוא אחד הנהגים המהירים ביותר שיש בעסק. היום הוא ניצח את השלב הראשון שלו בתחרות והקדים את חברו לקבוצה, סטפן פטרהנזל האגדי. הספרדי הצליח לחתוך את ההובלה של הצרפתי, כאשר המישורים המהירים של בוליביה מתאימים לסגנון השטוח של סיינז. זוכה עבר נוסף, נאסר אל עטייה, חצה את הקו במקום השלישי לפני האלוף מ-2009 דה וילרס.

שלב 7

שלב 7 היה כבר סיפור של שתי מחציות. המוביל הכללי לאחר יום המנוחה, סטפן פטרהנזל, הכתיב את הקצב כבר משלב מוקדם על חברו לקבוצה קרלוס סיינז, אבל אז תקלה חמורה קרתה למכוניתו של "מר דקאר", שהשביתה אותו כמעט שעתיים.

הנהג השלישי של הפז'ו, סיריל דספרס, הוזעק כדי לעזור ולבסוף האלוף המכהן חזר, אבל הנזק כבר נעשה. סיינץ שלט במחצית השנייה של המירוץ כדי לזכות בלשב השני שלו ברציפות בפער של יותר מ-12 דקות על רוכב טויוטה דה וילרס ונאסר על עטיה. חשוב מזה עבור הספרדי, הוא עכשיו מוביל את הדקאר, ובעמדה מדהימה כאשר נותר עוד מחצית למירוץ המטורף הזה.אופנועים


מירוץ 6

בגלל מזג האוויר הגרוע החלק הראשון של הספיישל בוטל, כולל מעבר שהיה אמור לקחת את הרוכבים לגובה של 4,7000 מטר. לאחר החוזק שהפגין ביום הקודם, אנטואן מו מ-KTM רכב לניצחון בשלב שש, לאחר קרב מרתק ומרגש עם קווין בנווידס וחברו לקבוצה KTM טובי פרייס. עם זאת, השלב המכריע אמור להתאים לסגנון של רוכבי KTM.

מירוץ 7

רוכב הונדה ג'ואן ברנדה שלט במירוץ מתחילתו ועד סופו, למרות פציעה בברך שהוא חשב שעוד תגמור לו את המירוץ. הספרדי פתח בקצב מואץ, כשהוא פותח פער של משלוש דקות על אדריאן ואן בוורן אחרי 200 ק"מ, אבל הוא עוד האט בדרך לניצחון קליל על הצרפתי קווין בנווידס.
טרקטורונים

לפני שנתיים צעיר ארגנטינאי מוכשר, ג'רמיה גונזלס פריולי נאלץ לסיים את המירוץ לפני הזמן בשל פציעה לאחר התרסקות רצינית. היום הוא ניצח את השלב והקדים את בן ארצו פביו קפטי ונלסון סנבריה מפראגואיי. איגנסיו קסלה סיים רביעי ושמר על ההובלה הכוללת בקטגוריה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:36-24.