טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2018: מתפוצצים בטקסס


   16-01-2018, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות הסופרקרוס האמריקאית מחממת מנועים עם סבב מספר 2 שהגיע ליוסטון. אנדרסון ממשיך להפציץ, מוסקין וטומאק נעדרו

אליפות הסופרקרוס האמריקאית הגיעה לסבב מספר 2 ליוסטון טקסס ואם במרוץ הראשון של העונה חשבנו שמוסקין וטומאק יאבקו על תואר האליפות אז כעת יכול להיות שזה כבר לא המצב.

250 WEST

ג'ואי סבטג'י נחוש לכפר על המרוץ הראשון ופותח מעולה תוך השתלטות מלאה על ההולשוט עם שיין מקלרף ואדם סיניסירולו על עקביו ובאותה הנשימה נזכיר גם את ארון פלסינג'ר וג'סטין היל האלוף המכהן אשר לא הצליחו לזנק כמו שצריך. אדם סיניסירולו רוצה את הניצחון ועובר את מקלרף בדרכו אל סבטג'י אך מאבד את הגלגל הקדמי ויורד עד למקום החמישי.

במקביל ארון פלסינג'ר נראה בליגה משל עצמו היום ומנצל את ההזדמנות ומתחיל להלחיץ את מקלרף שלא מצליח לשמור על הריכוז ועף אל מחוץ למסלול ובמזל לא מתרסק ומצליח לחזור למסלול. סיניסירולו לא מוותר ולמרות הכל עובר את מקלרף ועולה למקום השלישי בזמן שפלסינג'ר הצליח גם הוא קצת לפני כן לעבור את סבטג'י ולהוביל את המרוץ. די ברור שמכאן והלאה פלסינג'ר בדרך הנכונה לניצחון כל עוד לא יתרסק.

מקלרף מאבד את המקום לסקסטון ואדם סיניסירולו שוב טועה ויורד למקום השישי מה שאומר שסקסטון נמצא בעמדת פודיום. פלסינג'ר מנצח את המרוץ עם פער משכנע מסבטג'י שמסיים שני לפני סקסטון. מנצח מפתיע לא מפתיע ומקום שני האמת שלא מפתיע עבור סבטג'י שבסופו של דבר יש לו את המהירות והכשרון אך לא מצליח לעמוד בלחץ אבל לא מתרסק, ובטווח הארוך את האליפות לוקחים אם מצליחים לסיים עם פודיום גם בימים בהם אתה לא הכי מהיר. ומה נגיד על סקסטון? מדהים עבורו.

450

*מרווין מוסקין מתרסק בצורה קשה באחד ממקצי האימון ולא מתחרה. אילי טומאק עוד כאוב וחבול מהמרוץ הראשון של העונה ולכן לא מתחרה.

המרוץ נפתח עם זינוק מעולה של ג'סטין בארשה כאשר קן רוקזן צמוד אליו ומאחורי שני המובילים נמצאים ווסטון פייק וג'ייסון אנדרסון. רוקזן עובר את בארשה ואנדרסון עובר את פייק כאשר גם סילי לוחץ על ההדק ועובר את פייק אחרי אנדרסון. רוקזן מרגיש טוב על האופנוע ומתחיל לפתוח פער מבארשה אשר לצערו לא עומד בקצב ומפספס טריפל וגם אנדרסון עובר אותו.

בארשה לא מאבד רק את המקום השני אלא גם את השלישי כאשר קול סילי , בן קבוצתו של רוקזן, מנצל את ההזדמנות ועובר אותו. אנדרסון מהיר מרוקזן ומצליח לתפור קפיצה מטורפת ולעבור את רוקזן שנותר ללא תשובה ליכולתיו של אנדרסון אשר נראה מעולה. בארשה לא מוותר לסילי ולמרות הטעות שביצע חוזר לקצב הנכון ועובר את סילי.

אנדרסון מנצח את המרוץ וצריך לזכור שגם את המרוץ האחרון של עונת 2017 הוא ניצח כך שזה לא מקרה של פתיחת עונה וכו', מדובר ברוכב שרוצה ואולי אף יכול להתמודד על כתר האליפות, במיוחד בעונה שכזו. רוקזן מסיים שני ובארשה שלישי.

תוצאות:

250 מערב:

1.ארון פלסינג'ר
2.ג'ואי סבטג'י
3.צ'ייס סקסטון
4.שיין מקלרף
5.כריסטיאן קרייג

450:

1.ג'ייסון אנדרסון
2.קן רוקזן
3.ג'סטין בארשה
4.קול סילי
5.ווסטון פייק
אליפות לאחר 2 סבבים:

250 מערב:

1.ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 49נק'
2.שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 45נק'
3.ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 42נק'
4.אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 37נק'
5.צ'ייס סקסטון- (הונדה) 36נק'

450:
1.ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 49נק'
2.קן רוקזן- (הונדה) 42נק'
3.ג'סטין בארשה- (ימאהה) 42נק'
4.קול סילי- (הונדה) 36נק'
5.ווסטון פייק- (סוזוקי) 36נק'

frame>תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:13-24.