טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
היה עשר: הדקאר ממשיך לתת בראש


   18-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שלב עשר ואחד עשרה של הראלי דקאר 2010 סיפקו רכיבה מצוינת והרבה דרמות. סיינז עדיין מוביל בבטחה למרות שלא ניצח. באופנועים דרמה גדולה ומהפך

סטפן פטרהנזל ומתיאס ווקנר התעופפו בחולות כל הדרך לפודיום בשלב 10 של הדקאר 2010, אבל קווין בנאווידס וטובי פרייס עדיין מובילים. בשלב 11, אחד השלבים המאתגרים בראלי דקאר, המסלול המיוחד של פימבלה, הבטיח וקיים, וסיפק לנו מנצחים מפתיעים בכל קטגוריה. פיבמלה דרש מכל אחד ואחד מהרוכבים לאכול הרבה חול, וניפץ תקוות וחלומות רבים. קרלוס סיינז, מתיאס ווקנר, איגנסיו קסלה, ואדוארד ניקולייב ניסו להגן על ההובלה שלהם.


מכוניות

סטפן פטרהנזל זכה בשלב העשירי בדקאר, לאחר שסיפק עבודה של אמן בניווט ובמהירות הנהיגה. מסייה דקאר סיים לפני הדרום אפריקני של טויוטיה דה ויילרס, בעוד המוןביל הכולל קרלוס סיינז חצה את קו הסיום במקום השלישי וממשיך להוביל ב-50 דקות, מה שמאפשר לו לנהוג באופן שמרני.

סיינז אמר בסיום: היום היינו צריכים לשמור על רוח רוח וקוליות, ולנהוג בזהירות, אז ניסנו להנות מהיום.

בשלב 11 הכוכב של היום היה ההולנדי של טויוטה ברנהרד טן ברינק, שהיה באלמנט שלו היום, והטיל צל על כל הכוכבים. לצידו היו שלושת כוכבי פז'ו סיריל דספרס, קרלוס סיינז וסטפן פטרהנזל, וגם נאסר על עטיה, ולכן לשלב היה השפעה קטנה על הטבלה הכוללת, בה קרלוס סיינז שומר על יתרון של 50 דקות על חברו לצוות פטרהנזל. סיינז אמר בסיום: "שלה הפיאמבלה מאוד תובעני וקשה ואני שמח מאוד שעברתי אותו בשלום".


אופנועים

האוסטרי מתיאס ווקנר הגיע לגבהים וזכה בשלב 10 אבל אנטואן מו, טובי פרייס וקווין בנאווידס ראו את תקוותיהם טובעות במים. במקום השני הגיע פבלו קוולנילה, לפני הספרדי ג'רארד. המוביל הכולל אדריאן ואן בוורן נפל 3 ק"מ מהסיום. זה הופך את ווקנר לעומד בראש הטבלה הכללית, 39 דקות לפני ג'ואן ברדה מהונדה.

"זה היה יום ארוך וקשה, הניווט היה מאוד קשה במחצית השנייה של השלב", אמר מתיאס ווקנר בסיום. "זה נהדר להיות המוביל אבך כל ככך הרבה דברים יכולים עדיין לקרות, אז אני חייב לשמור על הראש שלי".

בשלב 11, הכוכב של היום היה ההולנדי של טויוטה ברנהרד טן ברינק, שהיה באלמנט שלו היום, והטיל צל על כל הכוכבים. לצידו היו שלושת כוכבי פז'ו סיריל דספרס, קרלוס סיינז וסטפן פטרהנזל, וגם נאסר על עטיה, ולכן לשלב היה השפעה קטנה על הטבלה הכוללת, בה קרלוס סיינז שומר על יתרון של 50 דקות על חברו לצוות פטרהנזל. סיינז אמר בסיום: "שלה הפיאמבלה מאוד תובעני וקשה ואני שמח מאוד שעברתי אותו בשלום".

טרקטורונים

יום מדהים לאוהדים הביתיים, כאשר הרוקי הארגנטינאי ניקולס קוויגילאסו שלט בשלב 11 והשיג הניצחון מרשים על המסלול ואפילו גרם לצ'ליאני איגנסיו קסלס שהוא המוביל הכולל להפסיד בפעם הראשונה השבוע. בכך הארגנטינאי השיג את המקום השני הכולל, כאשר את המקום השלישי בפודיום השיג דימיטרי שילוב.

משאיות

הארגנטינאי פרדריקו וילאגרה הביא את הIVECO שלו לנצח את המוביל הקודם אדוארד ניקולייב וצחק כל הדרך למקום הראשון הכולל. הניצחון בשלב, עם זאת הלך לבלארוסי ויאזוביץ', גם בגלל שניקולאייב סבל מיום קשה במיוחד. אבל לא הוא או הדקאר הסתיימו עדיין, והאלוף המכהן צפוי לשבור את כל המחסומים מחר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:40-24.