טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הקטנוע שהגדיר מחדש את הרכיבה - עכשיו בישראל לבעלי A1


   21-01-2018 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביצועים של קטנוע מנהלים ספורטיבי וחזק, מראה קשוח ויכולות רכיבה בשטח: הונדה X-ADV הקטנוע שהגדיר מחדש את המונח הרפתקה בישראל. ידיעה פרסומית

הונדה X-ADV, הקטנוע המדובר והחדשני שבישר את פתיחתו של עידן חדש בעולם הדו גלגלי מקבל עדכון ומגיע לישראל עם תחילת 2018 בגרסת kW35, המאפשרת גם לרוכבים המחזיקים ברישיון A1 ליהנות עוד היום מה-X-ADV. בעת הצורך, ניתן להמיר את הגרסה החדשה לגרסה בעלת עוצמה מלאה בכל סוכנות מורשית של Honda.

הונדה X-ADV משלב את היכולות והביצועים של קטנועי מנהלים ספורטיביים, בנוסף ליכולות רכיבת off-road בשבילים ובדרכי הכורכר והעפר. הקטנוע מצויד במנוע טווין 750 סמ"ק, תמסורת בעלת מצמד כפול, מתלים ארוכי מהלך ועיצוב קרבי ואלגנטי המאפשר לרוכב חוויה חדשה ואפשרויות רבות ומגוונות יותר גם לרכיבה בשטח. בנוסף הכלי בעל איבזור מפנק, מושב גדול במיוחד הנוח להרכבה ותא אחסון גדול לקסדה מלאה מתחת למושב.

ה-X-ADV מציג גוף מסוגנן וקשוח ועמידה גבוהה שמשדרת מוכנות שטח מיידית. אבל המראה הקשוח לא בא על חשבון השימושיות; מתחת למושב נמצא תא אחסון גדול בנפח 21 ל'. ה-X-ADV מצויד גם במשקף המתכוונן לגובה עם 5 מצבים, כידון עבה מאלומיניום, מגני ידיים בסגנון Africa Twin, לוח שעונים בסגנון אופנועי ראלי ומעמד מרכזי. מערכת מפתח חכם תורמת לנוחות השימוש היומיומית.

בולמים ארוכי-מהלך מלפנים ומאחור סופגים את המהמורות יחד עם חישוקי שפיצים בקוטר 17 ו-15 אינץ' מלפנים ומאחור בהתאמה, וצמיגים דו-שימושיים. קליפרים כפולים בעלי ארבעה בוכנות בהרכבה רדיאלית מספקים שפע של כוח בלימה עם בקרת ABS.

צילום: יח"צ


מאפיינים עיצוביים ואבזור

•מראה מחוספס, ייחודי וקשוח
•מגן רוח מתכוונן עם חמישה מצבים
•אחסון בנפח 21 ליטר מתחת למושב – מספיק עבור אחסון קסדה סגורה
•שקע טעינה AC
• תצוגת מכשירים בסגנון אופנוע הראלי CRF450
•תאורת LED והפעלה באמצעות מפתח חכם


על עיצוב ה-X-ADV היה אחראי צוות המחקר והפיתוח של הונדה באיטליה, כשמטרתם הייתה להביע את רוח ההרפתקה בכל פרט ופרט. הקו הקשוח והאנכי של הפיירינג הקדמי משלב תחכום וחספוס. האופי המחוספס-יוקרתי ממשיך דרך קווי הפיירינג וכיסויי הצד הזוויתיים. הצללית זקופה במכוון, עם סגנון גוף קצר ודחוס המדגיש ביתר שאת את המראה ההרפתקני.

בנסיעה לעבודה או בטיול מחוץ לעיר, מגן הרוח של ה-X-ADV מתכוונן לגובה ב-5 מצבים מנמוך לגבוה, להגנה טובה יותר מפני רוח ופגעי מזג האוויר. הפרש הגובה הכולל הוא 136 מ"מ עם זווית היגוי של 11° בין הנקודה הגבוהה לנמוכה ביותר. כל הפנסים מצוידים בנורות LED. שני פנסי החזית, פנסי האיתות הקומפקטיים והפנס האחורי המצויד בשתי עדשות מקנות ל-X-ADV נוכחות כביש שלא ניתן להתעלם ממנה.

לוח המכשירים המרובע דומה לזה שב-CRF450 Rally. הוא ערוך בצורה נוחה וקומפקטית ומציג את כל המידע הנחוץ לרוכב מסביב למד מהירות דיגיטלי גדול ומד סיבובי מנוע עגול. פריטי המידע החשובים ביותר ערוכים בצורה נוחה בחלק העליון, וכל יתר התצוגות מסודרות בצורה לוגית משני הצדדים.
מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:26-24.