טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מבצעים חורף מיוחדים לדגמי מוטוקרוס


   21-01-2018 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל יוצאת במבצעים משתלמים ביותר לדגמי המוטוקרוס של ימאהה. כל הפרטים והמחירים בפנים. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל יוצאת במבצעים משתלמים ביותר לדגמי המוטוקרוס של ימאהה:

YZ250F-MXGP Edition - רוכשים את הימאהה 2018 YZ250F במחיר של 40,985₪ בלבד ומקבלים במתנה קיט MXGP בשווי של 5000₪ הכולל: אגזוז אקרפוביץ, מגן דיסק, מגן גחון, ומגון ידיים תוצרת אצ'רביס.


דגמי YZ85 2018 - מדובר באופנוע המתקדם בקטגוריית המוטוקרוס לצעירים עם שלדה ומנוע עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. מטרו מוטור יוצאת במבצע מיוחד ומציעה עבור הצעירים המתחילים את דרכם בעולם המוטוקרוס את ה-YZ85 במחיר מדהים של 20,985₪ בלבד. בנוסף יקבלו הרוכשים שתי הדרכות אישיות ברכיבת מוטוקרוס על ידי אלוף הארץ במוטוקרוס ומדריך ספורט מוטורי מוסמך - מתן ניר.

צילום: יחצ

***

מטרו מוטור הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רחב של כלים, ביניהם אופנועים, קטנועים, טרקטורי משא, טרקטורונים, ואופנועי ים. בשנים האחרונות משקיעה מטרו מוטור רבות בפיתוח התחום הארבע גלגלי והיא מובילת שוק גם בתחום זה, הכולל רכבי עבודה, תפעול, פנאי, טרקטורונים ורכבי שטח. בתחום הארבע גלגלי מייצגת מטרו בישראל מספר יצרנים מהמובילים בתחומם: רכבי עבודה של קוואסאקי, טרקטורוני אקסס, מלגזות קלארק, כלים תפעוליים תוצרת מרשל, טיילור דאן, E-Z-GO וקלנועית אפיקים.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:41-24.