טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2018: טומאק מעל כולם


   23-01-2018, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טירוף בסבב 3 עם פורמט השלושה מירוצים בסבב 1, שינוי פסיכי שהפך את הסיפור להרבה יותר מעניין. איזה טירוץ קיבלנו באנהיים. טל דשא נהנה

טירוף בסיבוב 3 של הסופרקוס 2018: פורמט השלושה מרוצים בסבב אחד אשר יקרה 3 פעמים העונה, הוא אחד מהשינויים הכי פסיכים שנראו בשנים האחרונות ועצם העובדה שבכל אחד מהמרוצים היה מנצח אחר בכלל הפך את כל הסיפור להרבה יותר מעניין.

450

נתחיל ונגיד שמכיוון שנערכו שלושה מרוצים אז נתמקד יותר בתוצאות כאשר במרוץ הראשון היה זה קול סילי על גבי ההונדה הרשמית שלו שהשתלט על העניינים מההתחלה ועד הסוף. מרוץ מעולה עבור סילי וגם עבור ג'סטין ברייטון הוותיק ובלייק באגת שמסיים שלישי לפני ווסטון פייק ואילי טומאק שסוגר את החמישייה הראשונה.

המרוץ השני היה שייך רק לטומאק וסילי אשר היו רמה אחת מעל כולם במהלך המרוץ ונגמר עם ניצחון ראשון העונה לאילי טומאק כאשר סילי מסיים שני לפני ג'ייסון אנדרסון אשר היה מאוד מאופק במרוץ הראשון וגם בשני . המקום הרביעי שייך לג'וש גרנט שמסיים לפני ג'סטין בארשה.

המרוץ השלישי היה מעולה בכל קנה מידה כאשר טומאק משתלט על ההובלה ולאט לאט ג'ייסון אנדרסון סוגר עליו ופתאום מחליט לתקוף כאשר הוא נוחת מקפיצה תוך כדי תיקוני זווית של האופנוע באוויר ופשוט דופק לטומאק בלוק פס מהסרטים בצורה הכי אגרסיבית שיש כמיטב המסורת. טומאק לא מצליח לעמוד בקצב של אנדרסון אשר מנצח את המרוץ בצורה מאוד מאוד משכנעת וכעת הוא הולך בפעם הראשונה בחייו להוביל את האליפות ביד רמה, רוכב מדהים ואין ספק שטומאק יצא מבואס מהמרוץ הזה. הצד השני של המטבע הוא שבכללי טומאק יצא מסוף השבוע הזה עם יותר נקודות מאנדרסון וזה מה שהוא צריך בכדי לצמצם על מוביל הטבלא. המקום השלישי היה שייך לג'סטין ברייטון אשר סוגר פודיום שני בסוף השבוע הזה במיוחד כאשר מאחוריו נמצאים קן רוקזן ובלייק באגת שסוגר את החמישייה המובילה.

שלושה מרוצים בסוף שבוע אחד זה קצת יותר מדי עבור הרוכבים מצד אחד אך הצד השני הוא שהאוהדים זוכים לקבל שלושה מרוצים מרהיבים ובסופו של יום כל העניין הזה יוצר עוד עניין באליפות ומדביק את כולם למסך וזו היתה המטרה מלכתחילה.

250 מערב:

המרוץ הראשון היה שייך לרוכב שכבר לפני 2 עונות היה נראה כאלוף בהתהוות , ג'ואי סבטג'י אשר סוף סוף מתחיל להפטר מהנחס שעבר עליו מאז אמצע עונת הסופרקרוס של 2016 ומנצח את המרוץ הראשון לפני אויביו המוכרים כריסטיאן קרייג ומיטשל אולדנברג. המקום הרביעי היה שייך כולו לאדם סיניסירולו שמביס מצידו את שיין מקלרף התותח.

מרוץ מספר 2 ומקלרף התותח דואג לנצח עוד מרוץ ושוב אנו רואים את מקלרף של העונה הקודמת בה הוא באמת היה אחד מהמתמודדים האמיתיים על כתר האליפות . מקלרף מסיים לפני סבטג'י אשר שוב פעם מסיים לפני כריסטיאן קרייג. במקום הרביעי מסיים ארון פלסינג'ר שעד כה לא הולך לו היום וכמובן שאי אפשר בלי אדם סיניסירולו שמגלה עקביות לא רעה בכלל במיוחד אם זוכרים שמדובר ברוכב שמתרסק הרבה. זה לא אמור להפתיע אותנו מכיוון שסיניסירולו התחיל כבר בעונה הקודמת להיות יותר עקבי ולהביא פודיומים רבים.

סבטג'י חם היום ולאחר שניצח את המרוץ הראשון וסיים שני במרוץ השני הוא לוקח את המקום הראשון במרוץ השלישי. אין מה לומר על סבטג'י חוץ מכך שכנראה שרמת הבטחון העצמי שלו כלכך גבוהה שסוף סוף רואים את המהירות והכשרון האמיתי שלו. אדם סיניסירולו מסיים שני לפני צ'ייס סקסטון , שיין מקלרף וכריסטיאן קרייג שסוגר את החמישייה הראשונה.

racerxonline.com

תוצאות:

250 מערב:

מרוץ מס' 1

1. ג'ואי סבטג'י
2. כריסטיאן קרייג
3. מיטשל אולדנברג
4. אדם סיניסירולו
5. שיין מקלרף

מרוץ מס' 2

1. שיין מקלרף
2. ג'ואי סבטג'י
3. כריסטיאן קרייג
4. ארון פלסינג'ר
5. אדם סיניסירולו

מרוץ מס' 3

1.ג'ואי סבטג'י
2.אדם סיניסירולו
3.צ'ייס סקסטון
4.שיין מקלרף
5.כריסטיאן קרייג

אליפות לאחר 3 סבבים:

250 מערב

1.ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 68נק'
2. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 68נק'
3.ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 66נק'
4.כריסטיאן קרייג- (הונדה) 57נק'
5.אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 56נק'

450

1. ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 70נק'
2.קול סילי- (הונדה) 59נק'
3.ג'סטין בארשה – (ימאהה) 57נק'
4.קן רוקזן- )הונדה) 56נק'
5.ווסטון פייק- (סוזוקי ) 54נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:22-24.