טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: ג'ונאס ימשיך לשלוט?


   28-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-MX2 ייצא לדרך ביחד עם ה-MXGP בחודש מרץ בארגנטינה. הרוכב הלטבי ירצה כמובן לשמור על הצלחת, אבל לכמה רוכבים מעולים יש תוכניות אחרות

בעוד עיניים רבות יהיו על הקרב בין אלופי עולם כמו אנטוניו קאירולי, ג'פרי הרלינגס, טים גאדג'סר ורמיין פברה ב-MXGP, כאשר הסדרה תחל בארגנטינה בסוף חודש מרץ, אתה יכול להיות בטוח שגם ה-MXGP לא ייעלם מתחת לרדאר.

עם האלוף המכהן פאולס ג'ונס כפייבוריט בשלב הזה, ישנה רשימה ארוכה של רוכבים שמחכים לאתגר לקחת את הצלחת של המספר אחת מהלטבי.

ג'ונאס, בתור הרוכב המנוסה ביותר והמעוטר ביותר בקטגוריה, יודע שהאליפות ב-2017 והעבר שלו לא אומרים כלום, אבל העקביות והגישה הנכונה שלו בשנה שעברה הם אספקט מרכזי בהגנה שלו על האליפות.


"אני רק בן 21 וכמעט ותיק שם", אומר ג'ונאס. "זה מרגיש קצת מוזר. עשיתי שתי עונות מלאות ב-MX2, וזו תהיה השלישית. יש לי הרבה יותר ניסיון מהחבר'ה האחרים, אבל יהיו מתחרים מצוינים כמו אולסן וקובינגטון. זה יהיה קשה אבל אני אדאג שאני אהיה מוכן לאתגר".

חורחה פרדו, יודע שהתוצאות שלו ב-2017 טעונות שיפור אם הוא רוצה להיות מתחרה רציני ב-2018. "יש כל כך הרבה מתחרים שיכולים לנצח", אמר פראדו. "אני חושב שאני יכול להיות אחד מהם. אני אהיה מבסוט לסיים בשלוש הראשונים. בשנה שעברה הייתי קרוב לטופ פייב אבל היו לי שלושה מירוצים בהם לא קיבלתי נקודות. אבל עדיין קשה לומר מה יהיה, זו עונה ארוכה והיא עוד לא התחילה אפילו".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:54-24.