טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
RZR RS1 עם מושב אחד של פולאריס: כלי מדליק


   18-02-2018, תומר וולף    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כאשר פולריס מחליטים לשחרר כלי חד מושבי זו בשורה לעולם. נראה שיכולת הספיגה, הזריזות, ויחס כוח משקל יוצרים כלי לנהיגות חזקות ומאתגרות.בקרוב בישראל?

פולריס זו חברה שאוהבת לחלום, לפרוץ ולהמר על סגמנתים חדשים. למרות שהונדה כבר שיחררה בעבר כלי חד מושבי 400 pilot שהיה כלי מדליק מאוד בזמנו ( בשנים 1989/90) וגם ראינו כבר כל מיני ברקודות חד מושביות, עדיין כאשר פולריס מחליטים לשחרר כלי חד מושבי זו בשורה לעולם.

אז על מה הרעש ? 2018 RZR RS1 Single-Seater בנוי באותו הקונספט של ה RZR 1000XP, עם 110 כ"ס מושב בודד במרכז הכלי. אדפטציות שונות במידות ובמהלכי המתלה אבל בגדול אותו כלי רק לנהג בודד.

סביר מאוד להניח שחווית הנהיגה תהיה שונה מהנהיגה בכלים הדו-מושביים ולו רק בגלל הסיבה שיושבים במרכז הכלי וכמובן, תפיסת העולם של הכלי, שהיא לעניות דעתי גז, גז ועוד גז. לא רואה ממש סיבה אחרת למימוש היכולות שלו.

על פניו מהמפרט הטכני (ומצפיה ביוטיוב) נראה שיכולת הספיגה, הזריזות, המידות ויחס כוח משקל יוצרים כלי לנהיגות חזקות ומאתגרות.

על פי הדלפות מגורמים בכירים מאוד בסביבת ד.ל.ב, בחברה בוחנים אפשרות לייבא לארץ את ה RZR RS1 Single-Seater . השאלה היא האם יש לו שוק וקהל יעד מתאים. מן הסתם לא יהיה ניתן ליבא אותו ככלי חקלאי לתאילנדים שצרכים להגיע מהר לחממות. לכן הרישוי המתקבל על הדעת יהיה רישוי ירוק או אפור.

אגב במסגרת מהלכי השיווק של ה RZR RS1 Single-Seater, פולריס הזמינה נהגי מרוץ נבחרים למרוץ מסלול כאשר כולם נוהגים ב RZR RS1 Single-Seater , אולי גם ד.ל.ב יאמצו את הרעיון ואפילו יקימו ליגה קטנה. בכל אופן בטוח בה RZR RS1 Single-Seater הוא כלי מדליק ומעניין שנשמח לראות לחוות ולנהוג מתישהו אצלנו בארץ.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:49-24.