טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו 2018: עוד אחד לקודי ווב


   19-02-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קרב נהדר בזירה במלאגה, ספרד הסתיים עם עוד ניצחון לקודי ווב שנראה נהדר לאחר מחצית מהעונה. "זה היה לילה מטורף, זה בטוח, אבל לא ויתרתי"

קרב הסופר אנדורו חזר בגדול למלגה, ספרד עם התרסקויות, רכיבה מלאת אקשן ועוד זכייה עבור קודי ווב, באליפות 2018. בקרב מרגש כמו שרק הסופר אנדורו יכול לתת, הדברים היו מטורפים שם בחוץ, כך אמר ווב המאושר בסיום.

ווב לקח את הניצחון הכללי במלגה, אבל רק אחרי קרב אגרסיבי בזירה בספרד: "סיימתי את המירוץ האחרון עם חור ברדיאטור שלי, וחצי מהגריפ היה חסר לי, אבל עדיין הצלחתי לעשות מספיק כדי להשיג את הניצחון הכללי. זה היה לילה מטורף, זה בטוח, אבל מעולם לא ויתרתי. זה מרגיש נהדר לזכות".

מירוץ ראשון

בילי בולט הוביל בתחילה עם לטנביצ'לר אחריו. אחרי שבולט עשה טעות ראשונה ווב, ווקר ובלזוסיאק הובילו בתורות עם עקיפה אגרסיבית. בסופו של דבר היה זה ווקר שלקח את הניצחון, וקיבל כמה נקודות יקרות ערך, עם ווב שני ובלזוסיאק שלישי.


מירוץ שני

המירוץ השני היה עם קצת פחות דרמה, עד שבלוזסיאק הפעיל מנועים אבל נפצע, למרבה המזל לא פציעה קשה. לאחר עזיבתו של בלזוסיאק קודי וג'וני ווקר החליפו הובלה, הפעם קולטון האקר היה גם הוא במשחק. קודי בסופו של דבר לוקח את הניצחון מהאקר לאחר מירוץ צמוד. בולט ניצל טעות של ווקר וסיים שלישי.

מירוץ שלישי


טדי עשה תיקונים וסיים לאחר התרסקות מפלצתית שלו בסיבוב הראשון. כשהאבק התפזר היו אלו ווב והאקר שנותרו מסובכים, ווקר שלא השתפר. בלוזסיאק נהנה וניצח אבל לא בלי לחץ של בולט טאלפרדו גומז. גומז התאושש וברכיבה נקייה סיים שני, כשבילי בולט שלישי.


תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:00-24.