טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP : פותחים בארגנטינה


   22-02-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-MXGP יפתח את עונת 2018 במסלול האהוב על רוכבים בפטגוניה, שם הקהל בטירוף ונשמע מדהים בגלל איך שהמסלול בנוי. כבר אי אפשר לחכות לפתיחה

עבור רוכבים רבים של ה-MXGP, המירוץ בפטגוניה ארגנטינה הוא חלום שהתגשם. המסלול המעוגל שבנוי בגאוניות שגורם לקהל המדהים להישמע היטב הופכים את זה לאחר משיאי העונה של הגרנד פרי. בדרך כלל זה בתחילת העונה, והפעם זה אפילו פותח את עונת ה-MXGP.

הרוכב הבריטי אדם סטרי עשה את הופעת הבכורה שלו בגרנד פרי במסלול הפטגוני, והזיכרונות שלו מחבבים את המעגל המסתתר בטבע הארגנטינאי.


רכבתי כמה פעמים בארגנטינה, "אמר סטרי. "עשיתי את הגרנד פרי הראשון שלי שם, אז זה היה טוב. אחד המסלולים האהובים עלי. זה רחוק מאוד, אבל זה באמת שווה את המסלול, את הקהל. אני חושב שזה יותר טוב אפילו שזה בסיבוב הראשון ואני לא יכול לחכות כדי להתחיל את העונה".

תומאס קייר אולסן יודע שהנסיעה הארוכה לארגנטינה תביא לו זיכרונות מאושרים. "אני אוהב לנסוע לשם (לארגנטינה)", אמר אולסן. "ארגנטינה היא מסלול נחמד מאוד, אז אני מצפה לזה. ננסה לרכוב קצת יותר בבלגיה, ואז אני נוסע הביתה במהירות לדנמרק לפני שני הסיבובים של טרום העונה, ואז זה פחות או יותר ארגנטינה. אין הרבה זמן להכנה. עשינו הרבה שעות על האופנוע ואני מרגיש חזק וזה קצת כמו רגע האמת עכשיו, העבודה הקשה כבר נעשתה".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:16-24.