טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 16 באליפות הסופרקרוס האמריקאית.


   30-04-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות הסופרקרוס הגיעה לסולט לייק סיטי עם הובלה של אנדרסון פלסינג'ר בשני האליפויות כאשר המטרה היא אחת עבור שניהם, לסגור את האליפות סבב אחד לפני סוף העונה, תוכניות לחוד ומעשים לחוד.

250 מערב

גו'אי סבטג'י מזנק מועלה ולוקח את ההולשוט עם סיניסירולו ומקלרף מאחוריו וסבטג'י מיד עושה טעות ופלסינג'ר עולה למקום השני עושה טעות ואיך שהוא סבטג'י שוב עולה למקום הראשון כאשר סיניסירולו שלישי ומקלרף רביעי. פלסינג'ר מנסה לעבור את סבטג'י בבאמפים ולא מצליח. סיניסירולו צריך לעבור את פלסינג'ר בכדי לשמור על סיכוי לזכות באליפות מול פלסינג'ר והוא נכנס לעקיפה שנגמרת לא רק בעליה שלו למקום השני אלא גם בעקיפה של מקלרף שדוחקת את מוביל הטבלא למקום הרביעי במרוץ. מקלרף מנסה לעקוף את סיניסירולו ולא מצליח , מנסה שוב ולא מצליח וסיניסירולו מיד מגביר את הקצב ומנסה להגיע לסבטג'י. מקלרף עובר את סיניסירולו ואת סבטג'י במכה אחת עם מהלך מבריק וגם סיניסירולו מצליח לעבור את סבטג'י כאשר בגדול כול הרבעייה הראשונה יכולה לזכות בתואר האליפות. פלסינג'ר מתאושש ומרים את הקצב לעברו של סבטג'י, הוא חייב לעבור אותו בכדי להגיע לסבב האחרון בווגאס עם פער נקודות בריא מסיניסירולו אך הוא לא מצליח לשמור על המומנטום. הקפה אחרונה ונראה שלסיניסירולו אין סיכוי אמיתי לעבור את מקלרף אך מאחורי המובילים פלסינג'ר שוב על הזנב של סבטג'י שמצידו שוב מגביר את הקצב ולא מוותר על המקום השלישי. מקלרף מנצח בפעם השניה לעונה זו כאשר סיניסירולו שני ומצמצם משמעותית על פלסינג'ר שמסיים רביעי מאחורי סבטג'י, הקרב על האליפות ממשיך גם לסבב הבא והאחרון שיערך בווגאס.

450

בלייק באגת לוקח את ההולשוט ואנדרסון מתרסק בפניה הראשונה! כאשר מאחורי באגת מתמקם מוסקין עם כריסטיאן קרייג במקום השלישי מאחוריו ומה שמעניין זה שוינס פריזי רביעי וריד חמישי לכמה רגעים אך שני אלו נעקפים על ידי ג'סטין בארשה וג'סטין ברייטון. אנדרסון נכנס לפיטס עם שפיצים שהלכו בגלגל הקדמי וזה הולך לגמור לו את הסיכוי לקחת את האליפות בסוף השבוע הזה. מוסקין עובר את באגת והפער באליפות יורד לעשרה נקודות קטנטנות בין מוסקין לאנדרסון שעדיין מוביל, טרוף מוחלט לרוכב שהוביל את האליפות פחות או יותר במהלך כל העונה. טומאק עולה למקום החמישי על חשבונו של ברייטון ועובר גם את בארשה כך שהוא שלישי במרוץ ועדיין עם פער של 27נק' מאנדרסון כך שהקרב שכרגע הוא מחוץ לקרב על האליפות. 11 דק' לסיום המרוץ וטומאק מפגר אחר מוסקין ב-6.6 שניות שזה לא הרבה יחסית לכך שהוא הכי מהיר על המסלול. מוסקין רואה את השלטים של המכונאי שלו ומגביר את הקצב. טומאק עובר את קרייג ועולה למקום השלישי אך מתרסק 2 הקפות לאחר מכן תוך כדי נסיון עקיפה על בלייק באגת והוא מאבד את הסיכוי לזכות באליפות השנה, וואו. טומאק חוזר למרוץ במקום הרביעי והוא כנראה שמביל את המציאות כפי שהיא, גם השנה הוא לא יהיה אלוף, חבל. טומאק מגיע שוב לקרייג ועובר אותו ללא שום בעיה ומתחיל להתקדם לעבר באגת . הקרב על המקום השני מתחדש וטומאק כמעט ומתרסק שוב אך מציל את המצב ומחדש את ההתקפה שהפעם הולכת לפי התכנית. מוסקין מנצח עם טומאק במקום השני , באגת שלישי, קרייג רביעי ובארשה חמישי. אנדרסון אגב מסיים במיקום ה-17 ומציל משהו מהמרוץ הנוראי הזה.

תוצאות:

250 מערב:

1. שיין מקלרף
2. אדם סיניסירולו
3. ג'ואי סבטג'י
4. ארון פלסינג'ר
5. צ'ייס סקסטון

450

1. מרווין מוסקין
2. אילי טומאק
3. בלייק באגת
4. כריסטיאן קרייג
5. ג'סטין בארשה

אליפות לאחר 16 סבבים:

250 מערב:

1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 196נק'
2. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 183נק'
3. ג'ואי סבטג'י-(קאוואסאקי) 174נק'
4. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 172נק'
5. צ'ייס סקסטון- (הונדה) 150נק'

450:

1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 338נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 324נק'
3. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 292נק'
4. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 264נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 264נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:49-24.