טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 1 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   22-05-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות המוטוקרוס יצאה לדרך בהנגטאון כמו שנהוג באליפות זו ולאחר פתיחת עונה משובחת אין ספק כי העונה הזו הולכת להיות מעולה

250

מרוץ מס' 1
אוסטין פורקנר לוקח את ההולשוט כאשר גסטין קופר וג'רמי מרטין צמודים לזנב שלו. פורקנר נעקף על ידי קופר ולאחר כהקפה גם מרטין מגיע לפורקנר והשנים מתחילים בקרב ביניהם כאשר מאחוריהם בכלל האלף המכהן, זאק אוזבורן, מתגבר על פתיחה לא מוצלחת וסוגר עליהם מהר. מרטין עובר את פורקנר כאשר גם אוזבורן עושה זאת ולאחר כמה הקפות אוזבורן עובר גם את מרטין. מדהים שדווקא זאק אוזבורן הגיח ככזה כשרון גדול בשנה וחצי האחרונות. אוזבורן שועט קדימה, מגיע לקופר ולאחר שאבחן את המצב עבר למוד התקפי, עקף את קופר ולאחר מכן פשוט המריא עד לניצחון הראשון שלו לעונת 2018 והראשון של העונה עבור כולם , לא הרבה אנשים שראו את עונת 2017 היו מפקפקים באוזבורן אך המרוץ הזה הראה עד כמה הוא טוב מכולם.
מרוץ מס'2 :
מרטין זוכה בהולשוט אך מיד נעקף על ידי פלסינג'ר. מרטין לא מוותר ובמהלך ההקפה מצליח לחזור למקום הראשון. כמו במרוץ הראשון כך גם במרוץ הזה אוזבורן לא פתח הכי טוב שבעולם אך הצליח להגיע עד לפלסינג'ר במקום השני לאחר כחמש דקות מתחילת המרוץ. כמובן שאוזבורן עובר את פלסינג'ר אך העניין החמור הוא שהוא עוקף את פלסינג'ר בדיוק באותו המקום שמרטין עשה זאת ולפלסינג'ר לא היתה שום יכולת תגובה. אוזבורן מגיע מהר למרטין ולאחר קרב נחמד בין השניים אוזבורן יוצא עם ידו על העליונה ופותח פער עד לניצחון המתוק. מרטין מסיים שני ובמקום השלישי מסיים אחיו של ג'רמי, אלכס מרטין שלקח את המקום מפלסינג'ר.

450

מרוץ מס' 1:
כריסטיאן קרייג מזנק מעולה כהרגלו ולוקח את ההולשוט תוך כדי שהוא מחזיק בהובלה עד לקו הארבע דקות מתחילת המרוץ , אז אנדרסון עובר את קרייג ונוטל את ההובלה במרוץ. טומאק ומוסקין אמנם לא פתחו טוב במיוחד אך הם מגיעים למקום השני שלישי יחסית מהר כאשר מוסקין ושני ו-8 דקות מתחילת המרוץ הרוכב הצרפתי עובר את אנדרסון ועולה להובלה במרוץ. אנדרסון איטי גם מטומאק שמזרדרז לעבור אותו ומאז עונת 2017 אנו מחכים לראות את הקרב הזה בין טומאק למוסקין, כזכור טומאק לקח את אליפות המוטוקרוס ומוסקין סיים שני אך במקום קרב על ההובלה מוסקין טעה ויצא מהמסלול ועד שחזר כמובן שטומאק כבר עקף אותו ופתח עליו פער של 13 שניות בסיום המרוץ.
מרוץ מס' 2:
השערים נופלים ופיל ניקולטי מזנק טוב מכולם ולוקח את ההולשוט כאשר אנדרסון צמוד אליו ודווקא בארשה הוא זה שיוצא עם ההובלה במרוץ, פתיחה משוגעת לרוכב קבוצת ימאהה. בארשה לא מצליח להחזיק את ההובלה למשך הרבה זמן מכיוון שאנדרסון עובר אותו כראוי לאלוף הסופרקרוס. בזמן שאנדרסון מוביל את המרוץ מרווין מוסקין ואילי טומאק לא זינקו כמו שצריך ונאלצו להתחיל במסע עקיפות מטורף שנגמר בכך ששניהם נפגשים על המסלול ועוברים ביחד רוכבים אחרים. מוסקין מהיר ברמה כזו שהוא מוצא עצמו במיקום השני במרוץ לאחר שעבר את בארשה ורוקזן (וכל הכבוד לרוקזן שהוא מתחרה בכלל). טומאק עושה כמו מוסקין ומגיע למקום השלישי מאחורי מוסקין אך אז הוא מאבד את הפרונט ולמזלו לא מאבד יותר מדי זמן לבארשה שעובר אותו. כמובן שבארשה לא בקצב של טומאק אך קודם טומאק צריך להתפקס בחזרה ורק אז לרדוף אחר בארשה. בקדמת המרוץ מוסקין ואנדרסון במאבק משלהם שנגמר בעקיפה של מוסקין על אנדרסון. טומאק עובר את בארשה , מגיע לאנדרסון , עובר אותו ועלה למקום השני אך הוא לא מסתפק בכך ולאחר שהגיע למוסקין ממהר לעבור אותו ועולה למקום הראשון במרוץ וגם מנצח אותו. מוסקין מסיים שני ובארשה שלישי לאחר שאנדרסון איבד הרבה מקומות.

תוצאות משולבות של שני המרוצים:

250
1. זאק אוזבורן- 1/1
2. ג'רמי מרטין- 2/2
3. ארון פלסינג'ר- ¾
4. אלכס מרטין- 7/3
5. ג'סטין קופר- 5/9

450
1. אילי טומאק 1/1
2. מרווין מוסקין- 2/2
3. ג'סטין בארשה- 3/3
4. ג'ייסון אנדרסון- 4/6
5. בלייק באגת- 7/4

אליפות לאחר סבב 1:

250
1. זאק אוזבורן-( הוסקוורנה) 50נק'
2. ג'רמי מרטין- (הונדה) 44נק'
3. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 38נק'
4. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 34נק'
5. ג'סטין קופר- (ימאהה) 28נק'

450
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 50נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 44נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 40נק'
4. ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 33נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:36-24.