טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום הסבב השלישי באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   04-06-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ת'נדר ואלי, אחד ממסלולי המוטוקרוס המאתגרים בעולם, מאתגרים את כולם, חוץ מאת אילי טומאק אשר נמצא בליגה משל עצמו עד שרוקזן יחלים לגמרי מהפציעה שספג בעונת הסופרקרוס

250

מרוץ מס' 1
זינוק מעולה של ג'סטין קופר לפני ג'ורדן סמית' , ג'ואי סבטג'י וזאק אוזבורן. קופר יוצא מהמסלול אך חוזר עוד במקום הראשון כאשר סבטג'י לוקח את המקום השני . סבטג'י מנסה לעבור את קופר אך לא מצליח לאורך כמעט כל המרוץ כאשר רק לאחר משהו כמו עשרים דק' של מרוץ סבטג'י עובר את רוכב ימאהה וכהרגלו של סבטג'י קורה לו משהו, הפעם נכבה לו האופנוע וקופר לקח את הניצחון הראשון שלו במקצה מרוץ כאשר שני מסיים ג'רמי מרטין לפני אלכס מרטין, ג'ורדן סמית' וזאק אוזבורן.

מרוץ מס' 2
אלכס מרטין לוקח את ההולשוט עם ג'רמי מרטין וג'סטין קופר מאחוריו. זינוק מטורף ובפניה הראשונה יש לנו ערימת אופנועים ואופנוענים שלקחה עימה את זאק אוזבורן, ג'ואי סבטג'י, ועוד כמה וכמה רוכבים. אוזבורן וסבטג'י חוזרים למרוץ אך לנצח כאן הם כבר לא ינצחו. האחים לבית מרטין נאבקים על המקום הראשון כאשר אלכס אמנם מצליח להחזיק את אחיו מאחוריו במשך כמה הקפות אך בסופו של דבר ג'רמי עולה למקום הראשון ומחזיק בו עד לסופו של המרוץ בזמן שאחיו מסיים שני לפני אוסטין פורקנר ואורן פלסינג'ר שגברו על ג'ורדן סמית' אשר סוגר את החמישייה הראשונה.

450

מרוץ מס' 1
מרוץ זה מוזנק פעמיים בעכבות התרסקות של קייל צ'ילסום , אנו נתייחס רק לזינוק השני של מקצה המרוץ הראשון של קטגוריה זו.
באגת לוקח את ההולשוט עם רוקזן ובארשה מאחוריו ורוקזן עובר את באגת בלי בעיה. בארשה על הזנב של באגת ומתרסק וטומאק עולה למקום השלישי. טומאק צמוד לבאגת , כמעט ועובר אותו אך באגת נאבק לכל הדרך עד שהוא עושה טעות ומאבד את המקום לרוכב קאוואסאקי. פייק רביעי ונאבק במוסקין שגם עובר אותוומיד אחריו גם בארשה שחזר למרוץ עובר את פייק ללא שום בעיה, עכשיו נשאלת השאלה האם מוסקין מסוגל להגיע לטומאק או לא. 10 דק' לסיום המרוץ וטומאק על הזנב של רוקזן, מנסה לעבור בכל כוחו אך רוקזן שהולך ומתחזק ממרוץ למרוץ לא מוותר לו ואפילו פותח פער של כמה מטרים מטומאק. רוקזן עושה טעות שכמעט ועולה לו במקום הראשון למרות הנסיונות החוזרים ונשנים של טומאק, קרב מדהים ונחישות אין סוף מצידו של רוקזן הרי טומאק הוא כמו נגמש, עובר הכל ואין סיכוי לעצור אותו כאשר ואכן טומאק עובר ועולה למקום הראשון עם שש וחצי דקות עד לסיום המרוץ. באגת מנסה לתפוס את רוקזן אך למרות כל נסיונות העקיפה רוקזן טוב ממנו ושומר על המקום השני במרוץ כאשר טומאק מנצח. רכיבה מעולה של רוקזן ושל באגת כאשר דווקא מוסקין שאמור להיות צמוד לטומאק מסיים רביעי לפני בארשה.

מרוץ מס' 2
בארשה לוקח את ההולשוט לפני באגת ורוקזן שנכנס מהר למוד התקפי ועובר את באגת. טומאק ומוסקין מאחוריו באגת. רוקזן נכנס לעקיפה על בארשה אך כמעט ומתרסק ולמזלו לא נופל מהאופנוע ונשאר על האופנוע. טומאק מגיע למקום השלישי וכבר יושב על רוקזן בזמן שבארשה מוביל את המרוץ לבינתיים. רוקזן מנסה לעבור את בארשה וכמעט שנכנס בו מאחור אך מצליח להמנע מתאונה בזמן שטומאק מנצל את העניין ונצמד לרוכב הונדה המוביל עד לעקיפה שנראית יותר כמו ויתור לטומאק. באשרה מתרסק , טומאק כמעט ונכנס באופנוע שלו ונאלץ להגיע לעצירה שנותנת לרוקזן את ההובלה במרוץ ומי שמתמקם שני עכשיו הוא לא אחר מאשר באגת שהיה במקום הנכון בזמן הנכון. גם מוסקין מרוויח מההתרסקות של בארשה ונצמד לטומאק, באדמה השחורה והבוצית עושה את שלה. באגת מפספס סיבוב ומאבד את המקום השני במרוץ לטומאק שעכשיו צריך להתחיל לתת בגז ולתפוס את רוקזן שמצידו מחפש את הניצחון הראשון של העונה. טומאק צמוד לרוקזן אך הרוכב הגרמני לא מוותר כלכך מהר ונלחם בכל הכח, טומאק אגרסיבי, רוקזן חלק ומהיר, שני גישות שונות שמניבות קרב אדיר בין שני רוכבי העל הללו. עשר דק' לסיום המרוץ וטומאק מצליח לעבור את רוקזן לאחר קרב קשה וממושך וסוגר את הפינה עם ניצחון שישי ברציפות. רוקזן מסיים שני.באגת שלישי, מוסקין רביעי מאכזב ובני בלוס מדהים את כולם עם מקום חמישי.

תוצאות משולבות:

250
1. ג'רמי מרטין- 2/1
2. אלכס מרטין- 3/2
3. ג'סטין קופר- 1/8
4. אוסטין פורקנר- 7/3
5. ג'ורדן סמית'- 4/5

450
1. אילי טומאק
2. קן רוקזן
3. בלייק באגת
4. מרווין מוסקין
5. בני בלוס

אליפות לאחר 3 סבבים:

250
1. ג'רמי מרטין- (הונדה) 129נק'
2. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 121נק'
3. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 116נק'
4. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 105נק'
5. ג'סטין קופר- (ימאהה) 98נק'

450
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 150נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 122נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 104נק'
4. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 100נק'
5. קן רוקזן- (הונדה) 97נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:07-24.