טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום מירוץ 208 CUP הראשון בערד


   17-06-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:רונן טופלברג

יום המרוצים הראשון בליגת Peugeot Racing ואליפות 208 RACING CUP

שני המרוצים הראשונים בליגת Peugeot Racing התקיימו היום, שבת ה-16.6, במסלול המרוצים בערד ובכך קבעו היסטוריה בישראל. 7 מתחרים עלו על המסלול בכל מקצה ל-12 הקפות, כשהם נוהגים במכוניות מרוץ פיג'ו 208CUP והתחרו ראש בראש על מי מגיע ראשון. כמו בכל מרוץ בסגנון הזה, סדר הזינוק נקבע לפי המוקדמות שנערכו ביום שישי:

1 – אור לנגר (13)
2 – זוהר שמשי (39)
3 – אורי אדיב (25)
4 – אייל דוראון (47)
5 – עוזי ירוחם (83)
6 – מרק ברייטר (59)
7 – חיים כהן (17)

כבר בזינוק אורי אדיב מנצל את הניסיון שלו והוא עוקף את זוהר שמשי שיורד למקום ה-3. אייל דוראון מתיישב לשמשי על הזנב ומתחיל ללחוץ עליו כשבמקביל עוזי ירוחם יושב על הזנב של דוראון. בינתיים אור לנגר שומר על ההובלה כשהוא פותח פער מאורי אדיב שממוקם שני. בתחילת הרבע השלישי לנגר בולם חזק מידי בכניסה לאחת הפניות והוא עושה ספין ויורד מהמסלול. אורי אדיב לוקח את ההובלה ואחריו מתייצבים שמשי, דוראון, ירוחם ולנגר שהתאושש וחזר למסלול במקום ה-5. בהקפה שאחרי ולאחר לחץ גדול מאוד, דוראון עוקף את שמשי ומטפס למקום ה-3, אך בכניסה לפנייה האחרונה, אחד המתחרים נוגע בדוראון מאחור וגורם לו לרדת מהמסלול ולאבד את המיקום שלו.
בסיום אדיב ראשון, שני שמשי ושלישי לנגר.

במרוץ השני סדר הזינוק משתנה כאשר הרביעייה הראשונה מתהפכת:

1 – אייל דוראון (47)
2 – אורי אדיב (25)
3 – זוהר שמשי (39)
4 – אור לנגר (13)
5 - עוזי ירוחם (83)
6 – מרק ברייטר (59)
7 – חיים כהן (17)

אייל דוראון מזנק חזק ושומר על המקום הראשון לתוך הפנייה הראשונה והסדר גם נשמר בשאר המיקומים. עוזי ירוחם שמנזק במקום ה-5 נצמד לאור לנגר ומתחיל ללחוץ עליו ולחפש את הפרצה. די מהר ירוחם מוצא אותה ועובר למקום ה-4 ומתחיל לצמצם על שמשי שממוקם 3. הלחץ של ירוחם גובר והולך אך בסופו של דבר ירוחם עושה ספין, יורד מהמסלול ומאבד מיקומים רבים.
בסוף המרוץ דוראון ראשון, אדיב שני ושלישי שמשי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:03-24.