טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 5 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   25-06-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מודי קריק (נחל הבוץ) מביא עימו אקשן בכל שנה אך השנה קטגורית ה-250 נתנה אקשן מיוחד כאשר קטגורית ה-450 נראית כמרוץ לאליפות של רוכב אחד, טנסי בהילוך גבוה.

250

מרוץ מס' 1:
ארון פלסינג'ר לוקח את ההולשוט אך תוך כמה פניות מאבד את הפרונט ומתרסק וכאשר הוא חוזר אל המרוץ הוא כבר מחוץ לעשרייה הראשונה כאשר מי שמוביל כעת הוא אלכס מרטין לפני אחיו ג'רמי. אלכס מרטין רוצה ניצחון מרוץ ראשון לעונה זו , וגם אחיו שלא מוותר ויושב עליו עד לטעות שמגיעה גם מגיעה. אלכס מרטין עושה טעות ומתרסק וכך אחיו הקטן לוקח את ההובלה במרוץ כאשר לאחר מכן אלכס שוב עושה טעות ושוב מתרסק. הניצחון הזה שייך לג'רמי כאשר בתוך כל הבלאגן של שני האחים ג'סטין קופר לוקח את המקום השני לפני שיין מקלרף, אר.ג'יי המפשיר ואוסטין פורקנר שסוגר את החמישייה הראשונה בזמן שמוביל הטבלה ארון פלסינג'ר מסיים תשיעי לאחר ההתרסקות בתחילת המרוץ.

מרוץ מס' 2
אלכס מרטין נחוש לנצח את המרוץ הזה ומזנק טוב מכולם כאשר שון קנטרל צמוד אליו במקום השני לפני דילן פרננדיס אשר מצליח לעבור את קנטרל ומתחיל במסע נסיונות עקיפה כאשר במקביל המנצח של המרוץ הראשון, ג'רמי מרטין מתרסק חזק ויוצא מהמשחק. פרננדיס מנסה לעבור את מרטין בכל כוחו אך אלכס לא מוותר על מילימטר עד לרגע בו הוא עושה טעות 2 הקפות לסיום המרוץ ומתרסק אך חוזר למקום השני במרוץ רק כדי להעקיף על ידי מקלרף . פרננדיס מנצח את המרוץ אך בחישוב הכללי של שני המרוצים המנצח בכללי הוא שיין מקלרף שהוא גם הרוכב המקומי. המקום השלישי הולך לאלכס מרטין לפני ארון פלסינג'ר שסוגר את החמישייה הראשונה ועדיין זוכה להוביל את האליפות בעקבות ההתרסקות של ג'רמי מרטין.

450

מרוץ מס' 1
רוקזן לוקח את ההולשוט כאשר אילי טומאק ווסטון פייק , ג'רמי האנד (רוכב עצמאי) ופיל ניקולטי מאחוריו ומוסקין מאבד את הקדמי בדיוק כמו ארון פלסינג'ר ויוצא אל מחוץ לעשרייה הראשונה ויוצא מהמשחק. ג'סטין בארשה אמנם לא פתח הכי טוב אך הוא מהיר מאוד ומצמצם על המובילים, טומאק מבין זאת ותוקף את רוקזן שמאבד עוד מקום לטובתו של בארשה הקפה מאוחר יותר. בארשה מנסה בכל כוחו אך טומאק מהיר וטוב ממנו. טומאק מנצח עוד מרוץ בעונה שהיא בהחלט הטובה שלו עד כה ונכנסת לרשימת אחת מעונות האליפות הטובות שהיו עד כה, למעשה אין לטומאק שום יריב אמיתי על כתר האליפות, עד כדי כך הוא יותר טוב מכולם. במקום השלישי מסיים רוקזן לפני בלייק באגת ומוסקין שסוגר את החמישייה הראשונה אך צריך להיות מאוכזב ממקצה המרוץ הזה.

מרוץ מס' 2
רוקזן שוב מזנק מושלם ולוקח את ההולשוט כאשר באשרה ומוסקין מתמקמים מאחוריו. בארשה עובר את רוקזן עוד בהקפת הפתיחה ואחריו הגיע גם מוסקין שרוצה את הניצחון ובהקפה הרביעית הוא עובר גם את בארשה ולאט לאט מתחיל לפתוח עליו פער. טומאק לא זכה לזנק כמו שצריך ומצא עצמו במיקום ה-19 בסיום ההקפה הראשונה אך בשניה כבר הגיע למיקום העשירי ובסופו של דבר הגיע עד למיקום השלישי במרוץ, וזה חברים ההבדל בין רוכב טוב לרוכב מצויין, טומאק תמיד אבל תמיד מוציא את המקסימום שאפשר ובזמן שרוכבים אחרים דוגמת מוסקין מסיימים חמישי בסיטואציה דומה טומאק מוצא את הדרך אל הפודיום. מוסקין מנצח את המרוץ לפני בארשה, טומאק, רוקזן ובאגת שסוגר את החמישייה הראשונה.

תוצאות משולבות:

250
1. שיין מקלרף- 3/2
2. דילן פרננדיס- 11/1
3. צ'ייס סקסטון- 8/4
4. אלכס מרטין- 12/3
5. ג'ורדן סמית'- 7/6

450
1. אילי טומאק- 1/3
2. ג'סטין בארשה- 2/2
3. מרווין מוסקין- 5/1
4. קן רוקזן- ¾
5. בלייק באגת- 4/5

אליפות לאחר 5 סבבים:

250
1. ארון פלסינג'ר- 199נק'
2. ג'רמי מרטין- 176נק'
3. אלכס מרטין- 170נק'
4. ג'סטין קופר- 158נק'
5. אוסטין פורקנר- 143נק'

450
1. אילי טומאק- 242נק'
2. מרווין מוסקין- 210נק'
3. ג'סטין בארשה- 184נק'
4. קן רוקזן- 169נק'
5. בלייק באגת- 164נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:14-24.