טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 7 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   10-07-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טרוף מוחלט שלט בסבב השביעי של אליפות המוטוקרוס האמריקאית כאשר מסלול רד-באד מספק את הסחורה וטורף את כל הקלפים.

250

מרוץ מס' 1
אוסטין פורקנר ממשיך בפורמה הטובה שלו ולוקח את ההולשוט לפני שיין מקלרף ואלכס מרטין. מקלרף ישר תוקף ועולה למקום הראשון. פלסינג'ר לא מבזבז זמן ותוקף את כולם בבת אחת, עקיפה אחר עקיפה ובהקפה השניה הוא כבר ראשון אך פורקנר בעקבותיו ועובד קשה בכדי לצמצם על מוביל הטבלא. פורקנר עובר את פלסינג'ר וכאשר פורקנר לוקח סיבוב רחב פלסינג'ר נכנס לעקיפה שנגמרת במגע בין הגלגל הקדמי של פורקנר לאחורי של פלסינג'ר ולמעשה להתרסקות של פורקנר. מהוידאו זה נראה כמו תקרית מרוצים ואין ספק שזה קרה מכיוון ששני הרוכבים הצעירים רצו את המקום הראשון. פלסינג'ר מוביל וסבטג'י שני עד שהוא מתרסק ומעביר את המקום השני לאר. ג'יי המפשיר כאשר המקום השלישי הולך לדילן פרננדיס שמסיים לפני אלכס מרטין ומקלרף אשר סוגר את החמישייה הראשונה.
מרוץ מס' 2
מיטשל הריסון לוקח את ההולשוט לפני פלסינג'ר וסבטג'י. אוסטין פורקנר לא פתח טוב אך הוא מצמצם את הפערים אל המובילים בזמן שפלסינג'ר עולה למקום הראשון ומתחיל לפתוח פער על סבטג'י ואלכס מרטין שעלה למקום השלישי. אלכס עולה למקום השני על חשבונו של סבטג'י שמאבד גם את המקום השלישי לטובתו של בן קבוצתו פורקנר. אוסטין הצעיר רעב לפודיומים ועובר את אלכס אך את פלסינג'ר הוא כבר לא יתפוס מכיוון שמוביל הטבלא נמצא בליגה משל עצמו ולא מוטרד משאר הרוכבים. דילן פרננדיס שוב נותן תוצאה מעולה ולוקח מידי סבטג'י את המקום הרביעי ושולח אותו למקום החמישי. פלסינג'ר דרך לעונת אליפות פנטסטית שתשלים עונת אליפות בסופרקורס.

450

מרוץ מס' 1
בלייק באגת מזנק מעולה ולוקח את ההולשוט לפני לורנזו לוקריצ'יו הפרייבטיר ופיל ניקולטי אך שניהם מהר נסוגים אחורה ואילי טומאק תופס את המקום השני. טומאק מכין את המתקפה שלו על באגת אך באגת מתרסק ובסיום המרוץ חוזר עד למקום החמישי. מאחורי טומאק נמצא קן רוקזן וטומאק שנראה כמי שעומד לנצח עוד מרוץ , פורש עם בעיה מכאנית כלשהיא בגיר בזמן שיריבו היחיד לאליפות, מרווין מוסקין התרסק בפתיחת המרוץ אך הצליח לחזור ולהגיע עד למקום השני כאשר טומאק פרש מהמרוץ. רוקזן מנצח את המרוץ הראשון שלו מאז שנפצע בזמן שמוסקין סוגר מקום שני ומצמצם הרבה מאוד נקודות אל מול טומאק. המקום השלישי הולך לבלוס לפני בארשה ובאגת שסוגר את החמישייה הראשונה.
מרוץ מס' 2
ג'סטין בוגל לוקח את ההולשוט ומהר מאוד מוסר את המקום הראשון למרווין מוסקין וקן רוקזן שמתמקם שני. טומאק לא פתח טוב ובהמשך המרוץ גם התרסק כך שאת סוף השבוע הזה הוא ירצה לשכוח ובכלל נראה שקאוואסאקי ירצו לשכוח לאור מה שקרב גם בקטגורית ה-250 במרוץ הראשון. מוסקין מריח את הנקודות הגדולות ולמרות עקיפה של רוקזן לא מאבד את העשתונות וחוזר מהר להוביל את המרוץ.
מוסקין מנצח את המרוץ אך מאחוריו ג'סטין בארשה רוצה את המקום השני ובהקפה האחרונה הוא גם עובר את רוקזן שמסיים שלישי לפני ג'סטין היל ובלייק באגת שסוגר פעמיים מקום חמישי.
מוסקין עובר להביל את הטבלא והאמת שעד למרוץ הזה איש לא היה מאמין שאפשר לקחת את המקום הראשון מידיו של טומאק אך במרוצים צריך לא רק יכולת , כשרון וכהונס גדולים אלא גם מזל.

תוצאות משולבות:

250
1. ארון פלסינג'ר- 1/1
2. אלכס מרטין- 4/3
3. דילן פרננדיס- ¾
4. שיין מקלרף- 5/9
5. ג'סטין קופר- 8/7

450
1. מרווין מוסקין- 2/1
2. קן רוקזן- 1/3
3. ג'סטין בארשה- 4/2
4. בלייק באגת- 5/5
5. פיל ניקולטי- 6/6

אליפות לאחר 7 סבבים
250
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 283נק'
2. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 248נק'
3. ג'סטין קופר- (ימאהה) 201נק'
4. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 198נק'
5. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 191נק'

450
1. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 304נק'
2. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 301נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 264נק'
4. קן רוקזן- (הונדה) 246נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 232נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:59-24.