טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 8 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   23-07-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר פגרה של 14 ימים בין הסבב ה-7 ל-8 אליפות המוטוקרוס חוזרת ובגדול כאשר טומאק שם לעצמו מטרה ברורה והיא- לכפר על הכישלון הצורב של הסבב השביעי, ספרינג קריק הנה מתחילים.

250

מרוץ מס' 1
סבטג'י מזנק מעולה ולוקח את ההולשוט לפני ג'ורדן סמית' ואוסטין פורקנר וג'סטין קופר שסוגר את הרביעייה הראשונה. סבטג'י, כהרגלו, מוביל ומתרסק כך שסמית' נוטל את ההובלה במרוץ. פורקנר נעקף על ידי קופר ולאחר מכן על ידי פלסינג'ר שעובר גם את בן קבוצתו וטס לעבר סמית'. סמית' לא מצליח להשאיר את פלסינג'ר מאחוריו ומוביל הטבלא טס קדימה בדרך להגדיל את ההובלה. פורקנר יושב על סמית' לא מעט זמן ובסופו של דבר עובר אותו אך סמית' לא מוותר ומנסה לחזור ולהשיב עקיפה אך ללא הואיל, פורקנר טוב ומהיר ממנו. פלסינג'ר מנצח את המרוץ , פורקנר שני, סמית' שלשי , קופר רביעי ומקלרף חמישי.

מרוץ מס' 2
זינוק מטורף של אלכס אשר לוקח את ההולשוט לפני מוביל הטבלא ויריבו היחיד לאליפות ארון פלסינג'ר. שני הרוכבים טסים קדימה אך היתרון הוא של פלסינג'ר שעובר את אלכס ללא שום מאמץ.ג'סטין קופר שלישי לפני סמית' ופורקנר שנעקף על ידי סבטג'י ומתדרדר אחורה עם רדיאטור עקום לאחר נפילה כך שהוא נכנס לרחבת הטיפולים ומאבד עוד מרוץ. פלסינג'ר מנצח את המרוץ הרביעי שלו ברציפות ואלא אם כן יפצע האליפות הזו הולכת להיות שלו. המקום השני הולך לאלכס מרטין לפני קופר, סבטג'י וצ'ייס סקסטון שסוגר את החמישייה הראשונה.

450

מרוץ מס' 1
רוקזן לוקח את ההולשוא לפני מוסקין ובאגת כאשר טומאק מתמקם רביעי. טומאק עובר את באגת ומתיישב על הזנב של מוסקין שמצידו טועה ומאפשר לטומאק לעלות למקום השני. טומאק נותן גז לכיוונו של רוקזן והקרב על המקום הראשון הולך ומתחמם בזמן שמוסקין שלישי רחוק 2 וחצי שניות מבאגת במקום הרביעי. מוסקין מתרסק ויורד למקום הרביעי במרוץ וגם על הדרך מאבד את ההובלה בטבלת האליפות. 6 דקות לסיום וטומאק עובר את רוקזן לאחר שלאורך כל המרוץ התאפק. טומאק בורח קדימה ולוקח את הניצחון כאשר רוקזן שני , באגת שלישי , מוסקין רביעי ובמקום החמישי מסיים ג'סטין בארשה שמביא עוד תוצאה עקבית ומוצלחת לימאהה.

מרוץ מס' 2
ג'סטין בוגל לוקח את ההולשוט לפני מרווין מוסקין, קן רוקזן בלייק באגת. טומאק לא פותח טוב והוא מחוץ לחמישייה הראשונה. מוסקין עובר את בוגל שנעקף באותה הפעם גם על ידי רוקזן. בוגל מתאדה לו ובאגת יורש את המקום השלישי לפני טומאק שיושב לו על הזנב. טומאק עובר את באגת ומצמצם מהר על רוקזן. טומאק ורוקזן נותנים בגז בעליה אכזרית וכוחה של ההונדה משאיר את רוקזן לפני טומאק. טומאק לא מוותר ועושה כל מה שאפשר בשביל לעבור את רוקזן ומצליח באותה העליה שלא הצליח לפני כן, קרב מדהים בין שני רוכבי על. טומאק מצמצם פער של כמה שניות למוסקין ועובר אותו ללא שום בעיה, רכיבה מטורפת של טומאק שמחזק את ההובלה שלו בטבלת האליפות. מוסקין מסיים שני לפני קן רוקזן, בלייק באגת וג'סטין בארשה ששוב סוגר את החמישייה הראשונה.

תוצאות משולבות:

250
1. ארון פלסינג'ר- 1/1
2. ג'סטין קופר – 4/3
3. אלכס מרטין- 7/2
4. ג'ורדן סמית'- 3/7
5. ג'ואי סבטג'י- 10/4

450
1. אילי טומאק- 1/1
2. קן רוקזן- 2/3
3. מרווין מוסקין- 4/2
4. בלייק באגת- ¾
5. ג'סטין בארשה- 5/5

אליפות לאחר 8 סבבים:

250
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 333נק'
2. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 284נק'
3. ג'סטין קופר- (ימאהה) 239נק'
4. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 216נק'
5. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 214נק'

450
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) – 351נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 344נק'
3. ג'סטין בארשה-( ימאהה) 296נק'
4. קן רוקזן- (הונדה) 288נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 270נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:33-24.