טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השקת מתחם השטח של אבניר


   27-07-2018, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברת עופר אבניר יבואנית מותג אופנועי השטח של הוסקווארנה הרימה כפפת שטח אמיתית

חברת עופר אבניר יבואנית מותג אופנועי השטח של הוסקווארנה הרימה כפפת שטח אמיתית והקימה באזור התעשיה של מודיעין מתחם שכולו הגשמת חלומות, גם שלהם בתור מוכרי ונותני שירות וגם של רוכבים רבים שהשטח היה קצת רחוק מהם.

השילוב של האנגר גדול שכולל מרכז מכירות אופנועי שטח ( גם כביש ) אביזרים ומוסך לבין מקום אחסנה ושמירה על האופנוע הוא שילוב מנצח.
תוסיפו לזה קירבה למסלולי סינגלים אטרקטיבים כמו בן שמן , לטרון , קולה , קו 400 ועוד... תוסיפו לזה מקום מפגש ליציאה עם מתחם נוח להתארגנות , תוסיפו לזה מקום לחזור אליו עם מקלחת ( גם לאופנוע ) וקיבלתם הרבה פתרונות במקום אחד.
לאור זאת שבשנים האחרונות משפחת אופנועני השטח גדלה במספרים משמעותיים, בית כמו שהקימה חב' עופר אבניר הוא דבר יפה ומבורך.
אני בטוח שהמתחם יארח בשמחה גם אופנוענים שרוכבים על מותגים אחרים ( תגידו שאני שלחתי אתכם (: ).
מכיוון שהדבר החשוב כאן זה שרכיבת שטח תמשיך במגמה הטובה של רוכבי שטח איכותיים, אופנועים איכותיים ויבואנים שדואגים לספק שרותים ברמה גבוהה.
המתחם של חב' עופר אבניר הוא אבן דרך חשובה בהשגת היעד.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק בעופר אבניר: "עם הסניף החדש במודיעין, אנו מציעים את הדור השלישי באבולוציית המכירה של אולמות התצוגה לרוכבי השטח. בעבר הרחוק נאלצו הרוכבים להגיע לסניפים שבתוך העיר, כשבהמשך התפתח הענף והחל לגעת ברוכבים בשטח עם שירותים בסיסיים כגון הדגמות רכיבה ומכירת אופנועים. הסניף החדש שאנו משיקים מציע מהפכה של ממש בתחום: One Stop Shop עם כל השירותים הדרושים כיום לרוכבי השטח ואף מעבר. והכי חשוב במיקום הקרוב ביותר ללקוחות שלנו, במסלולי הרכיבה עצמם".
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:06-24.