טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 9 באליפות המוטוקרוס האמריקאית


   31-07-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בזמן שאליפות המוטוקרוס הגיעה לוואשוגל כל העיניים היו נשואות לעברו של טומאק שהצליח לתת בראש לכולם ולנהל מרוץ של סופר-אדם שמזכיר מאוד את המרוצים של ריאן וילופוטו בתוצאותיו.

250

מרוץ מס' 1
ג'ואי סבטג'י ואוסטין פורקנר מזנקים מעולה כאשר סבטג'י לוקח את ההלשוט לפני ג'ורדן סמית' , מייקל מויסמן, פרננדיס , האריסון ופלסינג'ר. פרננדיס מאבק את הקדמי ויוצא מהמשוואה כאשר סבטג'י בעצמו מאבד לאחר כמה הקפות את ההובלה לטובת בן קבוצתו אוסטין פורקנר. ג'ורדן סמית' יושב על סבטג'י אך לא מצליח לייצר עקיפה מכיוון שסבטג'י מגביר את הקצב עד שבהקפה ה-12 הוא מצליח לעבור את פוקרנר ומשם ממשיך עד לניצחון הראשון שלו לעונה זו. פוקרנר מסיים שני לפני סמית', פלסינג'ר וסקסטון שסוגר את החמישייה הראשונה.

מרוץ מס' 2
ארון פלסינג'ר לוקח את ההולשוט אך נעקף במפתיע על ידי שיין מקלרף ומאחוריהם מתמקם לו אוסטין פורקנר. פורקנר מתרסק בצורה קשה ונראה מטולטל לחלוטין מההתרסקות הזו. מקלרף רוכב מדהים היום והוא מגדיל את הפער מפלסינג'ר לאורך כל המרוץ עד שפלסינג'ר מתרסק ומאבד סיכוי לניצחון אך הוא חוזר למרוץ במקום השלישי מאחורי בן קבוצתו פרננדיס כך שמבחינתו הוא מגדיל עוד יותר את הפער באליפות מאלכס מרטין. המקום הרביעי הלך לאר. ג'יי מרטין וקולט ניקולס מסיים חמישי. מקלרף הולך ומשתפר עם הזמן ונראה שעונת המוטוקרוס היא המשך ישיר מבחינת ההתקדמות שלו מעונת המוטוקרוס בה הוא גם ניצח.

450

מרוץ מס' 1
ג'סטין בוגל כהרגלו לוקח את ההולשוט כאשר ג'סטין היל וג'וש גרנט יושבים עליו לפני טומאק ומוסקין שסוגר את החמישייה הראשונה במרוץ בזמן שרוקזן לא פותח טוב ובארשה מאבד את הקדמי בהקפה הראשונה. היל יושב על הזנב של בוגל אך לא מצליח לייצר עקיפה כאשר טומאק עבר את גרנט ויושב על היל בעצמו. טומאק לא מחכה הרבה ועובר את היל ולאחר מכן את בוגל. מוסקין גם הוא נותן בגז ןעובר את היל ובוגל ומתחיל במרדף שלו אחר טומאק כאשר גם רוקזן לא יושב על השמרים ובהקפה החמישית עולה בעצמו למקום השלישי. את טומאק אף אחד לא יכול להשיג כאשר הוא במיטבו ובמרוץ הזה הוא היה בשיאו כך שהוא מנצח ומשאיר למוסקין את המקום השני לפני רוקזן, היל ובארשה שנתן מרוץ מדהים ומסיים במיקום החמישי.

מרוץ מס' 2
ג'סטין בוגל שוב לוקח את ההולשוט לפני קן רוקזן , ג'סטין היל , מרווין מוסקין ובלייק באגת כאשר טומאק פותח גרוע והוא תשיעי. רוקזן עובר את בוגל והיל גם הוא עובר את בוגל שמאבד עוד מקום גם למוסקין שבעצמו עובר את היל ועולה למקום השני והטרוף נמשך עם מסע עקיפות מטורף של טומאק שמגיע לשיאו בהקפה החמישי בה הוא עולה למקום השלישי לאחר התרסקות של היל. טומאק נופל קלות ומאבד את המקום השלישי לבארשה ומכאן והלאה טומאק רוכב כמו שור זועם , עובר את בארשה בקלות, ונותן זמנים מהירים ביותר מ-2 שניות להקפה ממוסקין ורוקזן, רכיבה שמזכירה את קרמייקל, מקגראת' וילופוטו ואכן כמו שהיה קורה עם רוכבי העל מהעבר טומאק עובר את מוסקין , מגיע לרוקזן ועובר גם אותו עם 2 הקפות שנותרו עד לסיום המרוץ ומנצח בגדול. טומאק ידוע בתור רוכב על עם מהירות ויכולות ששמורות רק לטובים ביותר אך המרוץ הזה חתם וסגר את עניין האליפות כל עוד טומאק ישאר בריא איך ספק שהוא הרוכב הטוב באליפות בזמן שמוסקין ורוקזן צריכים לחשוב איך הם הולכים להתמודד עם טומאק עד לסוף העונה. רוקזן מסיים שני, מוסקין שלישי, בארשה רביעי ובאגת חמישי.

תוצאות:

250
1. ארון פלסינג'ר- 4/3
2. שיין מקלרף- 1/9
3. ג'ואי סבטג'י 9/1
4. דילן פרננדיס 11/2
5. אר. ג'יי המפשיר-10/4

450
1. אילי טומאק-1/1
2. קן רוקזן-3/2
3. מרווין מוסקין2/3
4. ג'סטין בארשה-5/4
5. בלייק ברגת-6/5

אליפות לאחר 9 סבבים

250:
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 371נק'
2. אלכס מרטין-(ק.ט.מ) 312נק'
3. ג'סטין קופר-(ימאהה)267נק'
4. שיין מקלרף-(ק.ט.מ) 251נק'
5. אוסטין פורקנר-(קאוואסאקי)238נק'

450:
1. אילי טומאק-(קאוואסאקי)-401נק'
2. מרווין מוסקין-(ק.ט.מ) 386נק'
3. קן רוקזן-(הונדה)330נק'
4. ג'סטין בארשה-(ימאהה) 330נק'
5. בלייק באגת-(ק.ט.מ)301נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:46-24.