טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עופר אבניר משיקה את סניף הדגל של הוסקווארנה במסיבת סוף הקיץ


   19-08-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני סיום אוגוסט וכניסה לעונת החגים, חונכת קבוצת עופר אבניר באופן רשמי את הסניף החדש במודיעין, עם שלל הטבות ואטרקציות ידיעה פרסומית.

רגע לפני סיום אוגוסט וכניסה לעונת החגים, חונכת קבוצת עופר אבניר באופן רשמי את הסניף החדש במודיעין, סניף הקונספט הייחודי בישראל. כראוי לאירוע סוף הקיץ, ההשקה תתקיים ביום חמישי ה- 30/08 בשעות הערב ותציע מספר אטרקציות לכל מי שמגדיר עצמו חובב אופנועי שטח וכביש. בנוסף למוזיקה ואוכל, יכלול האירוע שורה ארוכה של הטבות עבור רוכבי השטח והכביש: הטבות ומבצעים מיוחדים באבזריון, חידון טריוויה נושא פרסים ועד רישום מוקדם לאלו המעוניינים בשירות האחסון שיציע המתחם.
זאת ועוד, עופר אבניר תחשוף באירוע ההשקה, לראשונה בישראל, את דגמי 2019 של Husqvarna ואת המחירון הרשמי של הדגמים השונים. ואיך אפשר לסיים אירוע שכזה מבלי מתנות לאורחים, מיד לאחר דברי הפתיחה הרשמיים הצפויים בשעה 20:30, יתקיים חידון הטריוויה הדיגיטלי של Husqvarna על גבי מסך ענק. במסגרת החידון יחולקו עשרה פרסים אטרקטיביים, כשהזוכים יהיו אלו שיענו נכונה ובזמן הקצר ביותר על כל השאלות. המשחק יתקיים באמצעות פלטפורמת Kahoot! כאשר כל אחד מבאי האירוע יוכל להירשם במהירות דרך הסלולרי שלו, להצטרף לתחרות ולהתמודד על הפרסים. במהלך האירוע האורחים ייהנו ממוזיקה, אוכל טוב, בירה חופשית ועוד. אירוע ההשקה יחל בשעה 20:00. חנות האבזרים בסניף, אבזריון, תחל את מכירת האבזרים המיוחדת החל מהשעה 18:00 ובמהלך האירוע.

כזכור, לפני כשבועיים, חשפה עופר אבניר, במסיבת עיתונאים, את סניף הדגל של הוסקווארנה בישראל. הסניף, הראשון מסוגו בישראל, צפוי להעניק חוויה מלאה לרוכבי השטח והכביש, ומציע שירותים לרוכבי השטח בסטנדרט שאינו מוכר כיום. הסניף שוכן באזור התעשייה במודיעין (כתובת המכונאי 23, מודיעין) מתפרש על שתי קומות עם אולם תצוגה חדיש המעוצב על פי הסטנדרטים של Husqvarna, כולל ריהוט שהובא במיוחד מאוסטריה ומתבסס על צבעי וערכי המותג. בזכות היותו צמוד לשטחי הרכיבה הפופולריים בישראל הסניף צפוי לשמש כמרכז שטח ויציע מגוון שירותים לרוכב: מנסיעות מבחן ללקוחות פוטנציאליים, דרך הדרכות רכיבה טיולים ועד שטחי אחסון לאופנועים במהלך השבוע, עד הרכיבה בשבת. הסניף כולל גם את דגמי הכביש החדשים של Husqvarna, שיוצגו במקום ורוכביהם יוכלו לקבל מגוון שירותים בסניףתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:30-24.