טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 11 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   21-08-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הגיע למרוץ הלפני אחרון שלו בבאדס קריק וכצפוי בקטגוריה הקטנה האליפות הוכרעה בזמן שבבכירה שום דבר עוד לא סגור (במפתיע

250

מרוץ מס' 1
ארון פלסינג'ר כל כך קרוב לקחת את אליפות המוטוקרוס הראשונה שלו, עד כדי כך שהוא יודע שכל מה שעליו לעשות זה לקחת 3 נקודות יותר מאלכס מרטין בכדי לזכות באליפות סבב אחד לפני תום העונה, וכך הוא גם עושה כאשר הוא לוקח את ההולשוט ומוביל את המרוץ מהשניה הראשונה ועד לסופו כמו האלוף האמתי שהוא. מאחוריו פלסינג'ר התמקם אר. ג'יי המפשיר והוא גם מסיים במקום השני כאשר פורקנר מסיים שלישי לפני מיטשל האריסון ודילן פרננדיס. הניצחון הזה מביא לפלסינג'ר את תואר האליפות הראשון שלו בעונה שהיתה יכולה ללכת אליו או אל זאק אוזבורן וכאשר אוזבורן נפצע היה ברור שפלסינג'ר הוא הרוכב שכולם צריכים לנצח, ולמרות שעשו זאת כמה וכמה פעמים העונה, בסופו של דבר פלסינג'ר מחזיר לימאהה את כתר האליפות.

מרוץ מס' 2
ארון פלסינג'ר שוב לוקח את ההולשוט כאשר הוא משוחרר מלחצי האליפות והוא מחזיק בהובלה למשך כמה הקפות עד שכנראה הלחץ להראות שהוא לא בלחץ (אם הבנתם את הכוונה) על האליפות הכריע אותו ולאחר שנעקף על ידי המפשיר , סקסטון וכו' וגם התרסק יותר מאוחר רק בכדי לחזור ולסיים את המרוץ במיקום העשירי, אך מבחינתו זה לא חשוב כלל וכלל את התואר הנכסף יש לו. בזמן שפלסינג'ר מגמגם, סקסטון יושב על המפשיר ושני רוכבי ההונדה עפים קדימה כאשר המפשיר בברור נמצא עם ידו על העליונה ומנצח את המרוץ הראשון בקריירה שלו אך מאחורי שני המובילים מתחולל קרב מטורף בין פורקנר והאריסון כאשר בשיאו האריסון "מסייע" לפורקנר לצאת אל מחוץ לגבולות המסלול וכמעט להתרסק. לאחר כל התקרית הזו אלכס מרטין וג'סטין קופר מגיעים גם הם להאריסון ועוברים אותו . סקסטון מסיים שני כאשר ג'סטין קופר שלישי לפני אלכס מרטין והאריסון שסוגר את החמישייה הראשונה.


450

מרוץ מס' 1
מרווין מוסקין לוקח את ההולשוט לפני קן רוקזן וג'סטין בארשה כאשר הפעם גם ג'ייסון אנדרסון חוזר להתחרות והוא רביעי בזמן שטומאק לא נראה באופק וכהרגלו פתח לא טוב. רוקזן עובר את מוסקין ללא שום בעיה ומתחיל לפתוח פער של כמה שניות. מוסקין מנסה לנצל את הפתיחה הרעה של טומאק ומתחיל לצמצם על רוקזן אך מבחינתו של מוסקין זה מעט מדי מכיוון שטומאק לא נח לרגע ולאחר שהיה נראה שקשה לו להגיע לחבורת החוד של המרוץ הוא מוצא את המוג'ו שלו ומתחיל במסע עקיפות חסר רחמים שבמהלכם הוא עובר את אנדרסון ובארשה ונוחת במיקום השלישי, למורת רוחו של מוסקין שהיה צריך לנצל את הפתיחה של טומאק לטובת הובלת המרוץ ולא עשה זאת. אנדרסון מסיים רביעי לפני בלייק באגת.

מרוץ מס' 2
פיל ניקולטי לוקח את ההולשוט לפני מוסקין ובארשה ומוסקין לא מבזבז זמן ועובר את ניקולטי וכך עושה גם בארשה אך הוא נעקף כעבור הקפה על ידי קן רוקזן שכעבור עוד 2 הקפות עובר גם את מוסקין. טומאק לא פותח כמו שצריך אך הפעם לא יצא לא מחוץ לעשרייה הראשונה ומבחינתו מדובר בפתיחה מוצלחת אך טומאק קצת התקשה בהקפות הראשונות, כאילו חיכה שהכל יתחבר לו, וכאשר זה קרה, הוא פתח במסע עקיפות ורכיבה אגרסיבי ובאמת מדהים, נראה כמי שמשחק עם שאר הרוכבים על המסלול והזמנים שלו הראו בברור שהוא מהיר בכמה שניות להקפה מכל שאר הרוכבים על המסלול. טומאק מגיע לבאגת במיקום הרביעי ועובר אותו ללא שום בעיה, מתקדם הלאה לעברו של בארשה וזה האחרון מאבד את הקדמי וכך גם את המקום השלישי וכאשר טומאק מגיע למוסקין הוא עובר אותו בכזו קלות שבכלל לא ברור איך שני אילו מתמודדים על כתר האליפות בצורה שווה. טומאק מגיע לרוקזן ועובר גם אותו ומשם ממשיך עד לניצחון בזמן שמאחוריו באגת גם הוא מתחיל לתת בגז ועובר את מוסקין ורוקזן כך שטומאק מנצח, באגת שני, רוקזן שלישי , מוסקין רביעי ובארשה סוגר את החמישייה הראשונה.

תוצאות משולבות:

250
1. אר. ג'יי המפשיר 2/1
2. צ'ייס סקסטון 7/2
3. ארון פלסינג'ר 1/11
4. מיטשל האריסון 4/5
5. אוסטין פורקנר 3/7

450
1. אילי טומאק 3/1
2. קן רוקזן 1/3
3. מרווין מוסקין 2/4
4. בלייק באגת 5/2
5. ג'סטין בארשה 6/5

אליפות לאחר 11 סבבים:

250
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 450נק'
2. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 367נק'
3. ג'סטין קופר – (ימאהה) 319נק'
4. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 305נק'
5. אר. ג'יי המפשיר- (הונדה) 300נק'

450
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 493נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 473נק'
3. קן רוקזן- (הונדה) 403נק'
4. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 394נק'
5. בלייק באגת – (ק.ט.מ) 370נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:30-24.