טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פולריס RZR RS1 החדש


   06-09-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ד.ל.ב מוטוספורט משיקה את RZR RS1 החדש. רכב שטח קרבי וספורטיבי, חד-מושבי, מבוסס על שלדה חדשה, עם מתלים מחוזקים ארוכי מהלך, צמיגי 29 אינץ', מערכת בולמים WALKER EVANS ועוד.

ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית פולריס לישראל, שוב פורצת דרך חדשה והפעם עם השקת ה-RZR RS1 החדש, אחרי שפולריס פיתחה והמציאה את קטגוריית ה-SBS בעולם. זהו רכב שטח ספורטיבי קרבי חד-מושבי שפונה לחובבי האקסטרים בנהיגת שטח. ה-RZR RS1 הקיצוני תוכנן לספק ריגוש גבוה בכל תוואי שטח - מנהיגת שבילים מהירה ועד אתגרי עבירות מגוונים, כאילו היה אופנוע על ארבעה גלגלים. הוא נבנה על שלדת צנרות חדשה וחזקה, מפשק הגלגלים הרחב עומד על 162.6 ס"מ (73.73 אינץ') לטובת היציבות הכיוונית, מרווח הגחון עומד על 33 ס"מ והצמיגים מגיעים במידה של 29 אינץ'.
בזכות בסיס הגלגלים הקצר (211 ס"מ) ומרכז הכובד הנמוך, פולריס RZR RS1 מציע גם התנהגות חדה מאוד. ההיגוי מתוגבר חשמלית כסטנדרט כדי להקל על עבודת הידיים בקטעים טכניים ומהירים ולשפר את הדיוק בנהיגה תובענית ומהירה. ה-RS1 קיבל את מערכת המתלים החדשה מבית WALKER EVANS אשר מספקת שיכוך מעולה לתנאי השטח, ריסון, ספיגת חבטות ודיוק גבוהים לשימוש ספורטיבי. בולמים אלה ניתנים גם לכוונון עצמאי ב-16 מצבים בהתאם לצורכי הנהיגה.
המנוע בדגם זה הוא אותו מנוע 999 סמ"ק חזק ומוכח של פולריס, עם 110 כ"ס אשר בשילוב עם משקל גוף נמוך של 607 ק"ג בלבד, מניבים ביצועים מסחררים בכל תוואי שטח. העברת הכוח נעשית באמצעות תיבה אוטומטית PVT אל הגלגלים האחוריים או לכל הארבעה לפי בחירה בלחיצת מתג. על הבלימה אחראים ארבעה בלמי דיסק, עם צמד קאליפרים בעלי שתי בוכנות מלפנים.
בתא הנוסעים הותקנו מושב ספורט חדש שאוחז טוב יותר בגוף ונוח יותר לישיבה ממושכת וכן רתמות בטיחות חדשות. במרכז הדשבורד נמצא לוח מחוונים דיגיטאלי מלא ועשיר במידע.

מחירים:

*מחירון: 129,000 שקל
*מחיר השקה ל-20 הרוכשים הראשונים: 119,000 שקל
*מחיר לרישוי אפור (ספורט מוטורי): 99,900 שקלתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:30-24.