טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ניצחון נוסף של ירין שטרן בסבב החמישי של ליגת G1


   12-09-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:עמית אגרונוב

פתיחת שנה מדהימה לספורט המוטורי הישראלי עם ניצחון של ירין שטרן במרוץ הראשון בסבב החמישי של ליגת ה - G1 Series.

שטרן פתח את היום עם שיא מסלול חדש לקטגוריה של 1:12:95, אותו קבע במהלך מקצה הדירוג בבוקר, כשאחריו מסיימים דוידה ויטורי, דוידה דלרה, ומיגל מאטוס בהתאמה.

זינוק טוב של דוידה ויטורי במרוץ הראשון מציב אותו במקום טוב לניסיון עקיפה על ירין מהקו החיצוני לפניה הראשונה. ירין מצליח לחסום את ההתקפה ונכנס לקו הגנתי לפניה 2 ושומר על ההובלה. באותו זמן מיגל מאטוס עוקף את דוידה דלרה בפניה הראשונה ובפניה 4 עוקף גם את דוידה ויטורי, ומתחיל מרדף משולש על ההובלה. מיגל ודוידה ויטורי, דולקים אחרי ירין בחצי הראשון של המרוץ, אבל בחצי השני ירין מצליח להגדיל את הפער ולסיים את המרוץ במקום הראשון, כשמיגל מאטוס ודוידה ויטורי סוגרים את הפודיום.

למרוץ השני סדר הזינוק נקבע על פי סדר סיום המרוץ הראשון, כשירין שטרן, מיגל מאטוס ודוידה ויטורי סוגרים את השלישיה הראשונה. זינוק טוב לכלל הנהגים, אבל עמוס גבעול מזנק מצוין מהמקום החמישי ועוקף עד למקום השלישי, כשהוא מאיים לפניה הראשונה גם על המקומות הראשונים. ההקפות הראשונות היו מלאות באקשן בין קבוצת המובילים כשבסופן ירין שטרן מוביל את החבורה, מיגל מאטוס במקום השני ודוידה ויטורי במקום השלישי ומאסימו פגאניני לא רחוק ברביעי.
בהמשך המרוץ הפערים נשארו די דומים בין הנהגים והסדר נשמר עד לסוף המרוץ.

ירין שטרן: "מתנה לשנה החדשה, ניצחון כפול נוסף וניצחון רביעי ברציפות! איזה כיף לפתוח ככה את השנה. המרוץ השני היה קצת מלחיץ כי היה חם מאוד והרכב שלי היה כל המרוץ על הגבול של התחממות יתר, אז הייתי צריך להיות מרוכז מאוד על הטמפ' שלא יחרגו יותר מדי. בסופו של דבר סיימתי את המרוץ בשלום והגדלתי את הפער בטבלת האליפות!
בנוסף אני רוצה לאחל בשמי ובשם גריפ, שנה טובה ומתוקה לכולם, עם המון מוטוריקה!"

ירין שטרן וכל צוות חברת Griiip מאחלים חג שמח, ושנה טובה ומתוקה מלאה במרוצים, אדרנלין וחידושים טכנולוגיים.

צילום: עמית אגרונובתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:22-24.