טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
RIDERS FOR RIDERS מציגה - בילי בולט


   07-10-2018, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תומר וולף :הוא פשוט ישב כאחד האדם,על פניו שפם צעיר וחיוך של נער.

הוא פשוט ישב כאחד האדם, על ספסל בכניסה למתחם של חב' עופר אבניר במודיעין.על פניו שפם צעיר וחיוך של נער ( הוא באמת רק בן 21 ) לבוש חליפת רכיבה שמורכבת ממגפים מכנסי רכיבה וחולצת רשת בלבד. ( ללא כל מיגון....)

למוח שלי היה קשה לעכל את העניין שהבחור, זה שמדהים את כולם ברכיבה יוצאת דופן, שמתעופף מעל מכשולים כאילו הם במפים זניחים בכניסה לרחוב, יושב כאן.

כמובן שאני ועידו ( הבן שלי וזה שהחליט שאנחנו נשתתף ביום הזה ) ניגשים ל small talk ומגלים בחור חייכן ונחמד. לא היה נעים לנו לחפור לו יותר מידי.. אבל , מה שטוב, זה שיש לנו לבלות איתו יום שלם !!!

עמות Riders for Riders הצליחה לאחר מאמצים להביא את מי שמוביל היום את ליגת ההארד אנדורו מר בילי בולט.

בתוכנית, ארבע ימי רכיבה, כאשר בכל יום יפגשו איתו קבוצת רוכבים ברמה אחרת.

לכל יום היתה את ההגדרה שלו. יום הדרכה או יום טיול. אנחנו הצטרפנו ליום הטיול. מה שחשוב שבכל הימים בילי נתן לכולם לצפות מקרוב בקסם. הוא אפילו הסכים לגלות איך הוא עושה את הקסמים.

( להיוולד באנגליה, להתחיל לרכוב על אופנועי טרייל בגיל שלוש...כישרון מולד, גוף של אל יווני ומשהו שלא הבנתי בדיוק, שקשור למשהו שיש בין הרגליים.. ) החסרון היחיד בלראות בעיניים את הקסם זה, שהוא קורה כל כך מהר ואי אפשר לצפות שוב בהילוך איטי... הקלות שבא בילי מטפס קיר או עולה עליה של מאות מטרים כל כך מעצבנת עד שבא לך להיזדכות באותו הרגע על הציוד ולהרשם לחוג פילטיס.

מצד שני אחרי כמה שעות שבה בילי רכב בינינו תוך כדי שאנו נלחמים בעליות, אפשר לנו לנסות טיפה לחקות אותו. אני מוכרח להודות שהאווירה שהוא יצר גרמה לכולנו להעיז קצת יותר ונתנה עוד קצת בטחון וכן אני אישית טיפסתי כמה מדרגות שאילולי ראיתי בעיניים שלי כמה בקלות הוא עולה אותן בכלל לא הייתי מנסה.

עוד דבר שגרם לי להעיז יותר זו העובדה שבילי רכב על אופנוע זהה לשלי.. ( הוסקוורנה 350FE ) ארבע פעימות. ( עכשיו גם התירוץ שהאופנוע כבד מידי הלך ...)

היום כולו התנהל בניצוח מנהלי Riders for Riders שדאגו לרוכבים כמו אימהות פולניות ( בלי לפגוע באימהות אחרות ), מהקפה ומגשי פירות בבוקר דרך שתייה אנרגטית ומגבות קרות במהלך היום ועד המבורגרים עסיסים בסוף היום.

יש לציין לטובה את חברת עופר אבניר שנתנה גב לכל האירועים ולשחר שליווה את היום[ תמך ועזר לכל מי שטיפה התקשה תוך כדי זה שהוא מפגין רכיבה קלילה ומקצועית.

Riders for Riders מציינת בהצלחה את אירוע מס 8 . תודה למנהלי הקבוצה על האפשרות להפגש עם רוכב מהשורה הראשונה ומיום מושקע במיוחד.

רוצים לשתף אותנו בחוויות שלכם? כתבו לנותגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:42-24.