טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי רייד בין לאומי ראשון בישראל.


   10-03-2019, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביום חמישי האחרון נורתה יריית הפתיחה הרישמית של המרוץ להפקת מרוץ הראלי רייד הבין לאומי הראשון בישראל.

מה אומרות המילים היפות והגדולות ?

כיודע, מזה שנים צוותים ישראלים (שהשקיעו כסף רב ברכב ראלי רייד ואין להם מה לעשות איתו כאן בארץ) יוצאים לממש את אהבתם במרוצים בחו"ל. אחד היעדים המועדפים היא יוון, שם באווירה אירופאית עם מנטליות שדי מזכירה את ישראל החברה מתקבלים באהבה ע"י המארגנים , מפרגנים תוצאות יפות ויוצרים קשרים.

החלום ליבא לארץ מרוץ ראלי רייד אמיתי הכולל רכבים וקבוצות מכל אירופה, שיגיעו לכאן לאדמת הקודש, ימלאו בנזין של בז"ן, ינשמו את האבק שלנו ויוכלו חומוס... גרם לעומר פרל לפנות לקוסטס(מפיק הראלי רייד היווני ) להיישיר אליו מבט ולגיד לו "קוסטס בשנה הבא בישראל".

כך הסיפור התחיל , אתמול בהצגת הקונספט סיפר קוסטס כמה הוא שמח על ההזדמנות לקיים את אחד ממרוצי הראלי רייד בישראל , אמר והוסיף כמה הבהרות וביניהם, שכולם ידעו שמרגע ההחלטה והפירסום אין דרך חזרה !!! שהוא לוקח סיכון ענק וכדאי מאוד שניקח את העניין בשיא הרצינות.

לטובת ההפקה ידרשו להתאחד הרשיות והעמותות הקשורות לתחום הראלי וכמובן בהינתן סיוע מהמדינה באמצעות שרת הספורט מירי רגב.

המרוץ מתוכנן לסוף מרץ 28/03 למשך ארבעה ימים ( שישי שבת ראשון ) כולל יום הקדמה לטובת פרולוג לקביעת הזינוק.

הפתיחה בבאר שבע, היום הראשון בשטחי צאלים בהמשך לכיוון אשלים, ממשיך בנחל פארן מצפה רמון, מסיים ציר גדר המערכת לאילת. בהערכה סך הכל כ 800 ק"מ שמתוכם 600 מדודים וכ 200 קישור.

אופן הניווט יהיה ע"י "ספר דרך" כפי שנהוג באירופה.

יש לציין ( אני לא אוהב לציין שמות מהסיבה שתמיד אני שוכח מישהו חשוב ) את האנשים שהם בחזקת משוגעים לדבר שלא מתייאשים ולא מוותרים למרות הקשיים האדירים. ואפילו יותר מזה, למרות הקשיים, הם עוד מעיזים לפנות למארגנים מחו"ל ולגרום להם להביא את היקר להם מכל לכאן לארץ... ממש חוצפה ישראלית.

מערכת NAZZIMA מאחלת להם המון הצלחהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:36-24.