טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Maverick Sport – לחוויית שטח וטיולים עם הקרובים הכי חשובים .


   28-02-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המאבריק החדש מציע עולם חדש של טיולים וחוויות שטח עם היתרונות המוכרים של סדרת רכבי השטח תוצר CAN AM ועם תכנון ועיצוב חדשניים, טכנולוגיה מובילה ואמינות מוכחת בשטח של מותג CAN AM.

קבוצת עופר אבניר, יבואנית מותג BRP Can-Am לישראל, מרחיבה את סדרת רכבי השטח מדגמי המאבריק, עם שיווק דגם נוסף, המבוסס על הטכנולוגיה והמכלולים של רכבי השטח של Can-Am. ה-Maverick Sport מציע כלי המספק חווית שטח לטיילים עם רוחב של 60 אינץ'. הדגם החדש מצויד במנוע ROTAX 976 cc , V-twin אטמוספרי מוכר ואמין בהספק של 75 כ"ס, עם יכולת ניהוג מדויקת, חבילת אבזור מקורית ומקיפה ועלויות תחזוקה נמוכות. מחיר ה-Maverick Sport יחל מ-106,950 שקלים בלבד.

"המאבריק ספורט הוא החיבור בשטח של האנשים הקרובים ביותר שמחפשים יחד את החוויה שהטבע נותן בנהיגת שטח מהנה ובטוחה. הוא רכב השטח החדשני והטוב ביותר לחובבי הספורט המוטורי שרוצים את התמורה הטובה ביותר בהישג יד", אומר רם עוזיאל, סמנכ"ל עופר אבניר.

הדגם החדש במשפחת המאבריק נותן פתרונות למי שמחפש את חווית השטח, והטיולים, המשלבת את הטוב שבכל העולמות. המאבריק ספורט מציע יכולות דינמיות ונהיגה מדויקת בזכות מנוע ROTAX 976 cc , V-twin, לצד איכות, טכנולוגיה ואמינות מבית קאן אם. הכלי ,תוכנן ועוצב במיוחד לחווית שטח בכל תוואי בנוחות ובטיחות. המאבריק ספורט באורך של 302.2 ס"מ מציע בסיס גלגלים ארוך של 230.1 ס"מ, רוחב של 152.4 ס"מ, גובה של 180.6 ס"מ ומרווח גחון של 30.5 ס"מ. לכלי היגוי מדויק ושליטה קלה, מערכת מתלים מתוכננת לביצועים, כשהמתלים הקדמיים כוללים זרועות A כפולות, מוט מייצב ומהלך מתלה של 29.2 ס"מ עם בולמי FOX 2.0 PODIUM. בעוד המתלים האחוריים מציעים זרוע נגררת ומוט מייצב, מהלך מתלה של 30.5 ס"מ ובולמי FOX 2.0 PODIUM. הדגם החדש כולל כלוב בטיחות משופר, מושבים ארגונומיים, חישוקי אלומיניום 12' עם צמיגי מקסיס.
המאבריק החדש מציע מנוע ותמסורת מוכרים וידועים באמינותם הגבוהה ומתאימים לנסיעה ספורטיבית, בהתמקדות על דיוק שקט גמישות ועוצמה. המאבריק מציע מנוע אטמוספרי Rotax V-Twin 976ccהמספק 75 כ"ס. המנוע, מקורר נוזל הזרקת דלק ומצערת תאוצה אלקטרונית חכמה (ITC)לתגובה מדויקת. תמסורת תגובה מהירה (QRS) בעלת אוורור משופר וחיישן בקרת רצועה. למאבריק ספורט תיבת הילוכים2WD/4WD עם נעילת דיפרנציאל קדמי מסוג Visco-Lok.

המאבריק ספורט מצויד בחבילת אבזור מקורית הכוללת מערכת שמע אינטגרלית איכותית, חצי חלון, גג ספורט, דלתות קשיחות משודרגות, ארגז אחורי מיגון, גחון תחתון מלא, מגני בוץ מורחבים, מראות צדדיות ימין ושמאל ומראה מרכזית פנורמית, פגוש קדמי מובנה, גלגל הגה מתכוונן, חגורות בטיחות ארבע נקודות מקוריות, קשת בטיחות מחוזקת בתקן האמריקאי ROPS.

להשקת מאבריק 2019תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:21-24.