טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הזדמנות אחרונה השנה לימאהה WR


   20-03-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

משלוח אחרון ל-2019 לאופנוע האנדורו האייקוני של ימאהה, ידיעה פרסומית.

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה, מודיעה על משלוח אחרון השנה של הימאהה WR. המשלוח האחרון שיגיע לישראל השנה כולל מספר מוגבל של כלים מדגמי WR250f ו-WR450f – כ-40 בלבד במספר. הדגמים האחרונים יימכרו במחיר מיוחד הכולל אגזוז אקרפוביץ' - 56,985 ₪ בלבד ל-WR250f ו-59,985 בלבד ₪ ל-WR450f.


ה-WR250f
מתגאה בכמה מאפיינים חדשים: השלדה לקוחה הישר מהדור האחרון של ה- YZ250, ומציעה התנהגות קלילה וקשיחה. יחידת הכוח המהפכנית עם ארבעה שסתומי טיטניום ועיצוב ראש צילינדר חדש תוכננו כדי להתאים לסעפת יניקה קטנה יותר שמסייעת בהעברת הכוח. הדגם החדש מצויד גם בבוכנה חדשה וקלת משקל להפחתת החיכוך והגברת הקשיחות. בנוסף, גל ארכובה חדש מייצר העברת כוח חלקה יותר. לבסוף, מנוף המצמד החדש, מתוכנן לעבודה מדויקת וקלה, וכדי להוריד עוד יותר במשקל הוסרה רגלית ההתנעה.

ה-WR450f מתחדש גם הוא ל-2018. מבחינת יחידת ההנעה, מחשב ניהול המנוע החדש עבר אופטימזיציה לתזמון ההצתה, וכמו כן נוספו הגדרות השהייה משופרות שמגבירות את מאפייני ההתנהגות וההיגוי. המשקל של הדגם החדש של ה-WR450F הופחת לאחר שגם בדגם זה הוסרה רגלית ההתנעה. מלבד השיפורים הטכניים, ה-WR450F החדש מציג סכימות גרפיקה חדשות, עם ג'נטים כחולים וכיסויי צד חדשים.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:22-24.