טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Ninja 400 Racing Edition


   08-04-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה- Ninja 400RE יוצע מאובזר ברכיבי קצה ומוכן לרכיבת מסלול ברישוי אפור,ידיעה פרסומית.

לאחר שלקחה על עצמה לקדם את תחום הספורט המוטורי בישראל, מטרו מוטור, יבואנית אופנועי קאוואסאקי בישראל, משיקה את ה- Ninja 400RE - דגם ייעודי מאובזר ומוכן למסלול המירוצים.

הדרישה לאופנועי מסלול נובעת מפריחת התחום בישראל, עם פתיחתם של 3 מסלולי מירוץ בהן מתקיימים אימונים ותחרויות. דגמי הביניים זוכים לביקוש רב כתוצאה מעלויות הרכישה והתפעול הנוחות ביחס לאופנועי מירוץ בנפחים גבוהים יותר. ה- Ninja 400RE המוכן למסלול עומד בסטנדרטים בינלאומיים ובתקנוני המרוצים הרשמיים ונחשב לדגם אידיאלי לאימונים ותחרויות בקטגוריית הביניים. חזון החברה הוא להשיק בעתיד דגמים נוספים ולסייע לפיתוח הספורט המוטורי בישראל.

Ninja 400 RE

ה- Ninja 400RE, המבוסס על ה-Ninja 400 המצליח, ישווק מוכן למסלול עם שורה ארוכה של שיפורים ואביזרים, שהופכים את פלטפורמת ה-Ninja 400 המצוינת למכונת מירוצים אמיתית.

ה- Ninja 400RE מצוייד בסעפת מירוצים מלאה של Akrapovic (Full system), בולם אחורי מקצועי מדגם XXT11 מבית Bitubo האיטלקית, קרטרידג' מקצועי לבולם הקידמי הניתן לכיוון מלא תוצרת Bitubo , מערכת ניהול מנוע משודרגת תוצרת Power Commander , קוויק שיפטר דו-כיווני של Dynojet, פיירינג מרוצים מלא, רגליות מרוצים מתכוונות ,קליפאונים רחבים , ומצמד מחוזק וייעודי לעומסי מסלול המירוצים ולהספק המוגדל.

בעקבות האבזור והמערכות המתקדמות, ה-Ninja 400 RE ברישוי אפור מציג ביצועים עוצמתיים ,זאת במקביל להפחתת המשקל הרטוב לכ-140 קילוגרם בלבד – הפחתה של לא פחות מ-28 קילוגרם מה-Ninja 400.

ה- Ninja 400RE יוצע במחיר אטרקטיבי הכולל את כל האבזור במחיר של 53,400 ש"ח בלבד עבור כלי ברישוי אפור, וזאת על ידי זיכוי עבור החלפים המקוריים במעמד הרכישה בסך 7,500 ש"ח.

למעוניינים בכך, ה- Ninja 400RE יהיה זמין גם בגרסה המתאימה לרישוי צהוב וחוקי לכביש הציבורי. גרסה זו תוצע ללא פיירינג מרוצים, ללא מערכת ניהול המנוע ועם דוד פליטה תוצרת Akrapovic העומד בתקינת כביש. מחיר גרסה זו: 57,400 ₪ בלבד.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:06-24.