טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מאבריק X3 שנת 2020 - הכלי לטיפולי המרה


   24-07-2019, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן.

מה כבר אפשר לקנות למישהו שיש לו הכול ??

בהשקה של המאבריק X3 מודל 2020 ישבתי בצד והקשבתי בקשב רב לרמי עוזיאל מנכ"ל הקבוצה, מאוד סיקרן אותי לשמוע לגבי מה כבר אפשר למכור לכאלה שכבר רכשו את הכלי הטוב ביותר. איך משכנעים אותם לרכוש כלי חדש ? מה, הוא טוב בהרבה מהכלי הקודם ? שכבר הוא הטוב ביותר ...
רמי הציג 4 דגמים חדשים של המאבריק X3, שלושה מחוזקי טורבו שאחד מהם ארבע מושבים והאחרון אטמוספרי עם "רק" 172כ"ס.
תג המחיר מתחיל סביב ה145K ומסתיים קרוב ל 220K ( עדיין בשקלים חדשים ) על פי תורת היחסות של אבניר המחירים בהחלט משקפים תמורה הולמת. והאמת אם שמים בצד את הנושא הפעוט שאיך שהוא צריך לשלם את הכסף הזה, הם בהחלט צודקים בנושא התמורה... אכן יש תמורה בעד הש"ח.
לאחר הצגת הדגמים הזמין רמי את בכירי נהגי המרוצים של הקבוצה.
אלירן יפרח סיפר על טיפולי ההמרה שעבר ( אתם יודעים פעם הוא היה פולריס, אחר כך נהג רכב מבניה עצמית עד שהוא השלים את התהליך והיום הוא X3 טהור.)
בנוסף הסביר אלירן למה המבריק X3 הוא הטוב ביותר ויותר מזה למה לרכוש מבריק X3 2020. אלירן הסביר בפשטות שלדגם הקודם היה חסר קצת כוח ובדיוק זה הכוח שהוסיפו לדגם החדש. הדגם הקודם היה בעל 172 כוחות סוס והדגם החדש נושק ל-200 אז מכלי מושלם הפך הכלי לסופר מושלם...
אחרי אלירן עלו ושיתפו עוד נהגי מרוצים שפעם לא היו X3 ונהגו בכלים ממין אחר אחר. וגם הם סיפרו על טיפולי ההמרה שעברו.אחד עבר מאופני אקסטרים, השני מרכיבת כביש והשלישי בכלל היה נהג של צוללת ( צהובה, בלי לציין שמות..)
בשלב הזה אבניר הציגו את את הדגמים הראשונים מה שאומר שנאלץ להמתין עוד מספר שבועות עד שבאמת נוכל לנגוס בפרי..
אין שום ספק שהמבריק X3 הביא מהפכה לעולם רכבי השטח הקלים. אין שום ספק שcan-am עושים ככל שהם יכולים כדי למנף את ההצלחה. אין שום ספק שהאוכלוסייה שנהנית מהכלים באמת מרוצים, וכנראה ימשיכו לשדרג ולרכוש את הדגם החדש. היפה והחזק ביותר.
כל מה שנשאר לנו להתבונן מהצד ולפרגן..

להלן דברי היבואן:

דגמי Can-Am Maverick X3 TURBO, שכבשו בסערה את צמרת סגמנט רכבי השטח SBS, מגיעים לישראל כעת בדגמי 2020 חדשים ומשודרגים.
ה- X3 החזק ביותר אי פעם, בסדרת דגמי הקצה החדשה Turbo RR, עם מנוע משודרג בהספק של 195 כ"ס! תוספת של 23 כ"ס בהשוואה לדגם 2019. דגמי ה-RR עם טורבו ומצנן ביניים חדשים ובוכנות חדישות להתאמה להגדלת הספק המנוע ושמור אמינותו המופלאה של ה-X3. שיפור במערכת ה-CVT להתאמה להעלאת ההספק וכיול המתלים ליכולות ניהוג משופרות ולמעבר טוב יותר ע"פ מכשולים בזכות מרווח גחון גבוה יותר עד 40.6 ס"מ.

דגמי מאבריק X3 מודל 2020– מחירי השקה מיוחדים, החל מ 106950 שח, עם חבילת אביזרים מקיפה ומקורית תוצר CAN AM במתנה בשווי 25,000. ₪

חבילת אבזרים מקוריים תוצר CAN AM כוללת: גג ספורט, חצי חלון מעוצב, מיגון מלא פוליאתילן HMW, השלמת דלתות, ארגז אחורי קשיח, מערכת שמע סופר חדשנית אינטגרלית ייעודית לרכב שטח מסוג MTX (המערכת כוללת בלוטוס,800W עוצמה, רמקולים קדמיים ואחוריים אינטגרליים, סאבוופר והכנה לתקשורת בין הנהג ונוסע ובין הרכב לרכבים אחרים ומראות צד ימין ושמאל מעוצבות (בנוסף למראה המרכזית הפנורמית המסופקת עם הרכב).

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:13-24.