טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נחתם הסכם שותפות בין MV אגוסטה ליצרן לונסין.


   25-07-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

MV AGUSTA נכנסת לייצור משפחת דגמים חדשה: חתמה עם LONCIN הסכם שותפות.

בהודעה לעיתונות נמסר היום על חתימת הסכם לטווח ארוך בין המפעל האיטלקי לייצור אופנועי הפרימיום MV AGUSTA, לבין המפעל הסיני לונסין – LONCIN - שנחשב ליצרן הגדול והשולט בייצור אופנועים באסיה. בבסיס השיתוף יעמוד פיתוח של משפחת דגמים חדשה לגמרי בקטגוריית הביניים 350-500 סמ"ק.

פלח שוק הביניים נחשב כיום לשוק המתפתח והלוהט מכל קטגוריות הנפחים, ו-MV AGUSTA רואה בו הזדמנות צמיחה. המשפחה המתוכננת החדשה תכלול ארבעה דגמים מטווח הנפחים האמורים שיכילו את ה-DNA, הצליל והדינמיות הייחודיים לחברה האיטלקית. המפעל מתכנן כמובן ליצוק לתוכו את הרמה הגבוהה של ייצור אופנועים בו היא מורגלת והם מאמינים כי גורמים אלו יסייעו ביצירת חיבור חזק לקהל חדש נאמן.

כמו כן ובמקביל תעניק הברית החדשה אפשרות ליצרן הסיני לעלות מדרגה ולהכנס לקטגוריות בעלות נפח גבוה יותר מזה שהיתה בהן עד היום, ולכן לונסין תוכל להפיץ באסיה את אופנועי MV AGUSTA בנפחים הגדולים 675, 800, ו-1,000 סמ"ק. יתרה מזאת, MV תעצב ותפתח עבור לונסין דגמים בנפח 800 סמ"ק ומעלה שימשיכו את קו הפרימיום בו התחילה לונסין בייצור דגם הווג המיוצר בנפחים 200-300 סמ"ק. דגמים אלו יחלקו את הטכנולוגיה וההנדסה עליהן נשען מוניטין החברה האיטלקית.

נשיא לונסין, יונג גאו, ציין כי השותפות תתמוך ברצון המשותף של שתי החברות להשתלב ולתת מענה לצרכים המתפתחים בשוק העולמי וכן במגמות ההתפתחות של כל אחת מהחברות. מצד אחד, אמר גאו, תעמיד חברת לונסין לרשות MV AGUSTA את מקורות הייצור ואת היידע העצום הנצבר בשוק הסיני, ומאידך יכולות העיצוב והטכנולוגיה של MV AGUSTA יעזרו למשפחת ה-VOGE של לונסין להפוך למותג פרימיום מוביל בשוק האסייתי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:49-24.